О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 29/323 "О бюджете села Умирзак на 2020-2022 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 23 сентября 2020 года № 35/404. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 октября 2020 года № 4303
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Актауского городского маслихата от 11 сентября 2020 года № 35/392 "О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 29/321 "О бюджете города Актау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4292), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 29/323 "О бюджете села Умирзак на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4106, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 429 195 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 71 029 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 358 166 тысяч тенге;
2) затраты – 431 594 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 399 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 399 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 399 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.

Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/323 "2020-2022 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 35/404 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қазанда № 4303 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 35/392 "Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/321 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4292 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/323 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4106 болып тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 429 195 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 71 029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 358 166 мың теңге;
2) шығындар – 431 594 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 399 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 399 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 399 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Т. Найзабеков
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение
к решению Актауского городского маслихата
от 23 сентября 2020 года № 35/404
Приложение 1
к решению Актауского городского маслихата
от 26 декабря 2019 года № 29/323
Бюджет села Умирзак на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1 . Доходы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Найзабеков
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 35/404 шешіміне қосымша
Ақтау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 29/323 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер