Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 31 декабря 2020 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 декабря 2020 года № 4410
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 25 (двадцать пять) лет без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Vista Technology" на земельные участки расположенные на территории Бейнеуского района общей площадью 36,0698 гектаров (земли запаса Бейнеуского района – 20,4042 гектар, село Бейнеу – 6,32 гектар, село Акжигит – 5,2 гектар, село Тажен – 4,1456 гектар) для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
2. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" (Елемесов Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Темирова Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 390 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 4410 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 69 – баптарына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Vista Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін Бейнеу ауданының аумағында орналасқан жалпы алаңы 36,0698 гектар (Бейнеу ауданының босалқы жерлері – 20,4042 гектар, Бейнеу ауылы – 6,32 гектар, Ақжігіт ауылы – 5,2 гектар, Тәжен ауылы – 4,1456 гектар) жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 25 (жиырма бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Бейнеу аудандық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Елемесов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Теміровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Абилов