О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 13 января 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 января 2020 года № 8918
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 13 января 2020 года
№ 11
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" от 28 июля 2015 года № 311 (опубликовано 4 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5841).
2. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 28 июля 2015 года № 311 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" от 10 августа 2016 года № 378 (опубликовано 15 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6614).
3. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 28 июля 2015 года № 311 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" от 8 ноября 2017 года № 562 (опубликовано 8 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7348).

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 11 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қаңтарда № 8918 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдіктің
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 11 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күшi жойылған кейбiр қаулыларының тiзбесi
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 28 шілдедегі № 311 қаулысы (2015 жылғы 4 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5841 болып тіркелген).
2. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 311 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 10 тамыздағы № 378 қаулысы (2016 жылғы 15 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6614 болып тіркелген).
3. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 311 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 8 қарашадағы № 562 қаулысы (2017 жылғы 8 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7348 болып тіркелген).

4. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно-строительной деятельности" от 16 января 2019 года № 10 (опубликовано 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8248).
5. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно-градостроительной деятельности" от 12 мая 2016 года № 225 (опубликовано 10 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6431).
6. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 12 мая 2016 года № 225 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно-градостроительной деятельности" от 19 сентября 2016 года № 433 (опубликовано 17 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6634).
7. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 12 мая 2016 года № 225 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно-градостроительной деятельности" от 7 декабря 2017 года № 620 (опубликовано 4 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7417).
8. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 12 мая 2016 года № 225 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно-градостроительной деятельности" от 2 мая 2018 года № 186 (опубликовано 1 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7795).
9. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 12 мая 2016 года № 225 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурно-градостроительной деятельности" от 4 мая 2019 года № 191 (опубликовано 8 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8407).

4. Қостанай облысы әкімдігінің "Сәулет-құрылыс қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 16 қаңтардағы № 10 қаулысы (2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8248 болып тіркелген).
5. Қостанай облысы әкімдігінің "Сәулет-қала құрылысы қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 12 мамырдағы № 225 қаулысы (2016 жылғы 10 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6431 болып тіркелген).
6. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 225 "Сәулет-қала құрылысы қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 19 қыркүйекте № 433 қаулысы (2016 жылғы 17 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6634 болып тіркелген).
7. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 225 "Сәулет-қала құрылысы қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 620 қаулысы (2018 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7417 болып тіркелген).
8. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 225 "Сәулет-қала құрылысы қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 2 мамырдағы № 186 қаулысы (2018 жылғы 1 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7795 болып тіркелген).
9. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 225 "Сәулет-қала құрылысы қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 4 мамырдағы № 191 қаулысы (2019 жылғы 8 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8407 болып тіркелген).

10. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" от 20 мая 2016 года № 240 (опубликовано 10 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6432).
11. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 20 мая 2016 года № 240 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" от 30 ноября 2017 года № 606 (опубликовано 28 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7408).
12. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения по выдаваемым кредитам банками второго уровня субъектам частного предпринимательства для целей жилищного строительства" от 16 марта 2018 года № 117 (опубликовано 20 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7699).

10. Қостанай облысы әкімдігінің "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 240 қаулысы (2016 жылғы 10 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6432 болып тіркелген).
11. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 240 "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 606 қаулысы (2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7408 болып тіркелген).
12. Қостанай облысы әкімдігінің "Тұрғын үй құрылысы мақсаттары үшін жеке кәсіпкерлік субъектілеріне екінші деңгейдегі банктер беретін кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 16 наурыздағы № 117 қаулысы (2018 жылғы 20 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7699 болып тіркелген).