О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 291 "О бюджете города Аркалыка на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 1 июня 2020 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июня 2020 года № 9243. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 291 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8852) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13710909,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1881660,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12924,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 40758,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11775567,4 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2927676,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14057542,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11624,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 19883,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8259,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -358257,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 358257,2 тысяч тенге:
поступление займов – 227474,0 тысяч тенге;
погашение займов – 8259,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139042,3 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1231880,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 3253335,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Бекентай
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата

Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 291 "Арқалық қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2020 жылғы 1 маусымдағы № 317 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 маусымда № 9243 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 291 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8852 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің № 291 жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13710909,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1881660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12924,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 40758,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11775567,4 мың теңге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 2927676,0 мың теңге;
2) шығындар – 14057542,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11624,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 19883,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 8259,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -358257,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 358257,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 227474,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8259,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139042,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 1231880,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3253335,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Бекентай
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының