О внесении изменений в решение маслихата от 14 января 2020 года № 342 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 2 декабря 2020 года № 439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2020 года № 9610. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2020-2022 годы" от 14 января 2020 года № 342 (опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8886) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 491 709,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 154 833,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 149,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 524,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 323 203,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 474 247,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 265 079,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 295 378,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 299,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 65 060,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -312 677,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 312 677,9 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2020 год в сумме 24 887,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Ахметбеков
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 342 "Бейімбет Майлин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 439 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 9610 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 342 шешіміне (2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8886 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 491 709,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 154 833,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 149,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8 524,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 323 203,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 474 247,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 265 079,3 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 295 378,3 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 30 299,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 65 060,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -312 677,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 312 677,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Бейімбет Майлин ауданының жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 24 887,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы А. Ахметбеков
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың