О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Достыкского сельского округа города Аксу от 26 декабря 2019 года № 1-03/15 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Гребенюк" села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу"
Решение акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 12 марта 2020 года № 1-03/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 марта 2020 года № 6743
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 17 февраля 2020 года № 2-19/65, аким Достыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Гребенюк" села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу.
2. Признать утратившим силу решение акима Достыкского сельского округа города Аксу от 26 декабря 2019 года № 1-03/15 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Гребенюк" села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6688, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Достыкского сельского округа Ж. Каирханов

Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы "Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының "Гребенюк" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 12 наурыздағы № 1-03/02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 6743 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 17 ақпандағы № 2-19/65 ұсынысы негізінде, Достық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының "Гребенюк" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларын жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы "Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының "Гребенюк" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/15 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6688 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Достық ауылдық округінің әкімі Ж. Каирханов