О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 422/6 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2020 - 2022 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 8 декабря 2020 года № 500/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2020 года № 7091
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 422/6 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6706, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 741 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 788 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 508 тысячи тенге;
2) затраты – 30 741 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 338 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 338 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 39 977 тысяч тенге;
2) затраты – 41 338 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 422/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 500/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 7091 болып тіркелді
Казақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 422/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6706 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 741 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 788 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 508 мың теңге;
2) шығындар – 30 741 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 338 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 338 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 977 мың теңге;
2) шығындар – 41 338 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 75 691 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 770 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 921 тысяча тенге;
2) затраты – 75 691 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 743 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 649 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 157 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 937 тысяч тенге;
2) затраты – 34 743 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
5) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 278 908 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 720 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 390 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 258 798 тысяч тенге;
2) затраты – 285 532 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 624 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 624 тысячи тенге.";
6) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 356 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 368 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 40 966 тысяч тенге;
2) затраты – 42 356 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
7) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 75 691 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 770 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 74 921 мың теңге;
2) шығындар – 75 691 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 743 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 937 мың теңге;
2) шығындар – 34 743 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
5) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 278 908 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 720 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 390 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 258 798 мың теңге;
2) шығындар – 285 532 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 624 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 624 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 356 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 368 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 966 мың теңге;
2) шығындар – 42 356 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
7) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 - 2022 жылдарға арналған Лесное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь
Железинского районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 8 декабря 2020 года
№ 500/6
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 30декабря 2019 года

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 8 желтоқсаны
№ 500/6 шешіміне
1-қосымша
Железин
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы