О переименовании некоторых улиц села Агашорын Агашорынского сельского округа Иртышского района
Решение акима Панфиловского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 23 июля 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июля 2020 года № 6867
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Агашорын Агашорынского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Агашорынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Агашорын Агашорынского сельского округа Иртышского района:
улицу "Целинная" на улицу "Жеңіс";
улицу "Почтовая" на улицу "Желтоқсан";
улицу "Независимость" на улицу "Тәуелсіздік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Агашорынского сельского округа Н. Калиев

Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі Ағашорын ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 шілдедегі № 6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 шілдеде № 6867 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Ағашорын ауылдық округі Ағашорын ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ағашорын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі Ағашорын ауылының келесі көшелері:
"Целинная" көшесі "Жеңіс" көшесі;
"Почтовая" көшесі "Желтоқсан" көшесі;
"Независимость" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ағашорын ауылдық округі әкімі Н. Калиев