Об установлении карантина на территории села Агашорын Агашорынского сельского округа Иртышского района
Решение акима Агашорынского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 25 сентября 2020 года № 1-03-08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 сентября 2020 года № 6963. Утратило силу решением акима Агашорынского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 11 декабря 2020 года № 1-03-11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Агашорынского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 11.12.2020 № 1-03-11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышского района от 25 сентября 2020 года № 2-19/460, аким Агашорынского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением высокопатогенного гриппа птиц установить карантин на территории села Агашорын Агашорынского сельского округа Иртышского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Агашорынского сельского округа Н. Калиев

Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі Ағашорын ауылының аумағында карантин белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 1-03-08 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қыркүйекте № 6963 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 1-03-11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі әкімінің 11.12.2020 № 1-03-11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Ертіс ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 2-19/460 ұсынысы негізінде, Ағашорын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі Ағашорын ауылының аумағында жоғары патогенді құс тұмауының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ағашорын ауылдық округінің әкімі Н. Калиев