О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 23 декабря 2019 года № 1/52 "О бюджете района Тереңкөл на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29 июня 2020 года № 4/58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 июля 2020 года № 6854
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Тереңкөл от 23 декабря 2019 года № 1/52 "О бюджете района Тереңкөл на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6675, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 086 308 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 646 586 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 927 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 265 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 421 530 тысяч тенге;
2) затраты – 8 532 700 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 118 624 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155 084 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 460 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 565 016 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 565 016 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2020 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
51 954 тысячи тенге – на приобретение школьных автотранспортных средств для подвоза учащихся;
17 793 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
3 235 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 4/58 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 6854 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6675 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 086 308 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 646 586 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 927 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 265 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 421 530 мың теңге;
2) шығындар – 8 532 700 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 118 624 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155 084 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 460 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 565 016 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 565 016 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде қарастырылсын:
51 954 мың теңге – оқушыларды тасымалдау үшін мектеп автокөлік құралдарын сатып алуға;
17 793 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға;
3 235 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі басқарушылық және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлем белгілеуге;

17 911 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
29 496 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта внутрипоселковых дорог;
4 984 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству в сельских населенных пунктах;
107 367 тысяч тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно - бальной шкале;
340 000 тысяч тенге – на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020 - 2021 годы.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

17 911 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды өткізуге;
29 496 мың теңге – кентішілік жолдарға орташа жөндеу жүргізуге;
4 984 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша іс-шаралар жүргізуге;
107 367 мың теңге – факторлық-балдық шкала бойынша жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
340 000 мың теңге – 2020 - 2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфракұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтамасыз етуге.";
3) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.