О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 13 декабря 2019 года № 420 "О бюджете города Алматы на 2020-2022 годы"
Решение внеочередной LХІІ сессии маслихата города Алматы VI созыва от 10 июня 2020 года № 459. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 июня 2020 года № 1621. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 13 декабря 2019 года № 420 "О бюджете города Алматы на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1601, опубликовано 21 декабря 2019 года в газете "Алматы ақшамы" № 152-153 и 21 декабря 2019 года в газете "Вечерний Алматы" № 152-153) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 724 270 510,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 493 200 524,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 407 504 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 420 259 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 213 242 223 тысячи тенге;
2) затраты – 853 691 224,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 504 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 24 470 504 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 24 917 003 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -175 395 505 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 175 395 505 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить в бюджете города расходы на государственные услуги общего характера в сумме 7 596 688 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить расходы на оборону в размере 5 002 552 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить расходы по обеспечению общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности в сумме 21 688 318 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить расходы на образование в сумме 225 307 814 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:

Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 420 "Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс LХІІ сессиясының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 459 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 1621 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 420 "Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1601 рет санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 152-153 санында және 2019 жылғы 21 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 152-153 санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 724 270 510,9 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 493 200 524,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 407 504 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 420 259 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 213 242 223 мың теңге;
2) шығындар – 853 691 224,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 21 504 287 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 24 470 504 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 24 917 003 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит – -175 395 505 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 175 395 505 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қала бюджетінде жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді қаржыландыру 7 596 688 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Қорғаныс шығындары 5 002 552 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қоғамдық тәртіпті, қауіпсіздікті, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметті қамтамасыз ету бойынша шығындар 21 688 318 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. Білім беру шығындары 225 307 814 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"10. Утвердить расходы на здравоохранение в сумме 40 573 218 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить расходы на социальную помощь и социальное обеспечение в сумме 37 281 691 тысяча тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить расходы на жилищно-коммунальное хозяйство в сумме 162 447 129 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить расходы на культуру, спорт, туризм и информационное пространство в сумме 29 340 221 тысяча тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить расходы на топливно-энергетический комплекс и недропользование в сумме 6 925 690 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить расходы на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения в сумме 17 660 075 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить расходы на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность в сумме 4 825 697 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить расходы на транспорт и коммуникации в сумме 81 039 053 тысячи тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить расходы на прочие расходы в сумме 56 722 743 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях и на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А. и заместителя акима города Алматы Усерова И.Е. (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель LXII-ой сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
М. Грачев
Секретарь маслихата города Алматы
VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение к решению
Приложение 1
к решению маслихата
города Алматы
от 13 декабря 2019 года № 420
Бюджет города Алматы на 2020 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. Доходы

"10. Денсаулық сақтау шығындары 40 573 218 мың теңге сомасында бекітілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету шығындары 37 281 691 мың теңге сомасында бекітілсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"12. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық шығындары 162 447 129 мың теңге сомасында бекітілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік щығындары 29 340 221 мың теңге сомасында бекітілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"14. Отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалану шығындары 6 925 690 мың теңге сомасында бекітілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15. Ауыл шаруашылығы, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аймақтардың, қоршаған орта мен жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары шығындары 17 660 075 мың теңге сомасында бекітілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"16. Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметтеріне шығындар 4 825 697 мың теңге сомасында бекітілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"17. Көлік және коммуникация шығындары 81 039 053 мың теңге сомасында бекітілсін.";
18-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18. Басқа да шығындар 56 722 743 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Аталған шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында және интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары І.Е. Өсеровке (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының
LXII сессиясының төрағасы
М. Грачев
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
К. Казанбаев
шешіміне қосымша
Алматы қаласы мәслихатының
2020 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 420 шешіміне
1- қосымша
Алматы қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
1
2
3
I. Кірістер

89 320 359
003
Общеобразовательное обучение
79 484 719
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
3 970 174
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
3 422 526
008
Дополнительное образование для детей
2 408 940
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
34 000
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
454 356
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
454 356
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
16 375 330
018
Организация профессионального обучения
36 966
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
16 338 364
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
5 029
019
Обучение участников избирательного процесса
5 029
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
386 414
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
386 414
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 842 241
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 842 241
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
91 748
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
91 748
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
11 503 814
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
428 330
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
467 355
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
3 801 630
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
353 404
011
Капитальные расходы государственного органа
20 300
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
438 879
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
182 588
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

89 320 359
003
Жалпы білім беру
79 484 719
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
3 970 174
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
3 422 526
008
Балаларға қосымша білім беру
2 408 940
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
454 356
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
454 356
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
16 375 330
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
36 966
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
16 338 364
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
5 029
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
5 029
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
386 414
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
386 414
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 842 241
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
4 842 241
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
91 748
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
91 748
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
11 503 814
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
428 330
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
467 355
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 801 630
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
353 404
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 300
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
438 879
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
182 588
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

305 065
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 863
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 498 400
05
Здравоохранение
40 573 218
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
12 985 936
009
Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы
3 052 929
038
Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья
9 933 007
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
1 976 971
006
Услуги по охране материнства и детства
265 239
007
Пропаганда здорового образа жизни
198 190
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 513 020
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
522
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
3 379 802
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 379 802
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
341 566
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
341 566
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
36 304
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
36 304
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
21 852 639
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
310 039
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
53 767
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 324
018
Информационно-аналитические услуги в области общественного здоровья
134 749
030
Капитальные расходы государственного органа
3 612
033
Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья
21 345 148
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
37 281 691
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы

305 065
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 863
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 498 400
05
Денсаулық сақтау
40 573 218
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
12 985 936
009
Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту
3 052 929
038
Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
9 933 007
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
1 976 971
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
265 239
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
198 190
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 513 020
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
522
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
3 379 802
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 379 802
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
341 566
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
341 566
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
36 304
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 304
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
21 852 639
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
310 039
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
53 767
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 324
018
Қоғамдық денсаулық саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
134 749
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 612
033
Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары
21 345 148
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
37 281 691
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы

2 180 414
039
Строительство и реконструкция объектов социального благосостояния
2 180 414
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
9 886 748
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
768 231
006
Государственная адресная социальная помощь
6 840 268
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 182 950
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
373 916
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
720 463
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
920
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 236 947
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 062 935
037
Социальная реабилитация
174 012
123
Аппарат акима района в городе
614 219
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
614 219
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
4 167 767
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 167 767
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
15 061 620
003
Программа занятости
7 393 816
007
Оказание жилищной помощи
77 900
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 961 420
009
Социальная поддержка инвалидов
2 056 333
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 690 661
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства

2 180 414
039
Әлеуметтік әл-ауқат объектілерін салу және реконструкциялау
2 180 414
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
9 886 748
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
768 231
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 840 268
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 182 950
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
373 916
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
720 463
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
920
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 236 947
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
1 062 935
037
Әлеуметтік сауықтандыру
174 012
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
614 219
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
614 219
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
4 167 767
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
4 167 767
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
15 061 620
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
7 393 816
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
77 900
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 961 420
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
2 056 333
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 690 661
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу

193 751
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
296 585
030
Обеспечение деятельности центров занятости
391 154
325
Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
40 537
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
40 537
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
150 000
031
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
150 000
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
3 943 439
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, труда и миграции
1 197 070
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
32 432
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 272 932
026
Капитальные расходы государственного органа
13 800
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
93 479
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
950 490
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
294 462
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
88 774
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
162 447 129
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
72 873 282
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
60 829 372
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 559 433
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6 484 477
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
4 225 875
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 140 515
085
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
2 085 360
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
495 757
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, обеспечения безопасной эксплуатации опасных технических устройств на местном уровне
445 757
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов

193 751
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
296 585
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
391 154
325
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
40 537
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
40 537
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
150 000
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
150 000
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
3 943 439
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, еңбек және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 197 070
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
32 432
019
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 272 932
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 800
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
93 479
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
950 490
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
294 462
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
88 774
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
162 447 129
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
72 873 282
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
60 829 372
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 559 433
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
6 484 477
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
4 225 875
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 140 515
085
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
2 085 360
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
495 757
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй және техникалық құрылғыларды қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ету мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
445 757
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау

326
Управление предпринимательства и инвестиций города реcпубликанского значения, столицы
4 888 047
011
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4 500
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
157 359
016
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
55 686
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
19 600
022
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073
034
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
601
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
9 117
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 537
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
801
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
575 914
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
240 700
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 661 159
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
631 309
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
631 309
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
11 872 985
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды и развития зеленой экономики на местном уровне
231 637
004
Мероприятия по оздоровлению окружающей среды
3 137 669
005
Развитие объектов экосистемы
6 764 670
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
514 275
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 224 734
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
267 734
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
267 734
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 825 697
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы

326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
4 888 047
011
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 500
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
157 359
016
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
55 686
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 600
022
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073
034
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
601
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
9 117
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 537
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
801
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
575 914
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
240 700
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 661 159
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
631 309
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
631 309
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
11 872 985
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау және жасыл экономиканы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
231 637
004
Қоршаған ортаны сауықтыру бойынша іс-шаралар
3 137 669
005
Экожүйе объектілерін дамыту
6 764 670
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
514 275
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 224 734
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
267 734
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
267 734
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 825 697
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы

281 986
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
281 986
319
Управление городского планирования и урбанистики города республиканского значения, столицы
4 163 713
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
517 051
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
3 646 662
324
Управление градостроительного контроля города республиканского значения, столицы
379 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере градостроительного и земельного контроля
375 418
003
Капитальные расходы государственного органа
4 580
12
Транспорт и коммуникации
68 697 388
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
40 015 066
007
Развитие транспортной инфраструктуры
24 846 768
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15 168 298
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
28 682 322
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
340 638
003
Капитальные расходы государственного органа
400
008
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
5 055 980
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
20 707 818
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
2 577 486
13
Прочие
44 147 405
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
2 107 315
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
2 107 315
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
590 752
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
590 752
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
10 691 069
005
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
955 987
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
7 757 083
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 816 646
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

281 986
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
281 986
319
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы
4 163 713
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
517 051
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
3 646 662
324
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қала құрылысын бақылау басқармасы
379 998
001
Жергілікті мемлекеттік қала құрылысы және жерді бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
375 418
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 580
12
Көлiк және коммуникация
68 697 388
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
40 015 066
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
24 846 768
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15 168 298
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
28 682 322
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
340 638
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
008
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
5 055 980
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
20 707 818
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
2 577 486
13
Басқалар
44 147 405
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
2 107 315
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
2 107 315
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
590 752
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
590 752
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
10 691 069
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
955 987
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
7 757 083
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 816 646
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

101 353
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
60 000
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
5 725 287
031
Строительство комплекса административных зданий
5 725 287
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
1 827 837
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 827 837
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
5 179 562
022
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2025 года
1 721 065
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 458 497
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
2 252 765
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 252 765
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
12 800 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
800 000
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
12 000 000
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
1 266 261
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 266 261
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
1 079 138
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, инвестиций и сельского хозяйства, ветеринарии
493 917
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
585 221
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
627 419
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
627 419
14
Обслуживание долга
44 756
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
44 756
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
40 381
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

101 353
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
60 000
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
5 725 287
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
5 725 287
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
1 827 837
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 827 837
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
5 179 562
022
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 721 065
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 458 497
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
2 252 765
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 252 765
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
12 800 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
800 000
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
12 000 000
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
1 266 261
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 266 261
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
1 079 138
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, инвестициялар және ауыл шаруашылық, ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
493 917
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
585 221
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
627 419
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
627 419
14
Борышқа қызмет көрсету
44 756
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
44 756
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
40 381
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

4 327 306
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
5 770 578
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
5 770 578
319
Управление городского планирования и урбанистики города республиканского значения, столицы
223 454
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
223 454
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
2 254 000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2 254 000
06
Поступления от продажи финансовых активов государства
446 499
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
446 499
02
Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц, находящихся в коммунальной собственности
162 753
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
283 746
V. Дефицит бюджета
-175 395 505
VI. Финансирование дефицита бюджета
175 395 505

4 327 306
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
5 770 578
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
5 770 578
319
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы
223 454
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
223 454
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
2 254 000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2 254 000
06
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
446 499
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
446 499
02
Коммуналдық меншіктегі заңды тұлғалардың қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсімдер
162 753
05
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
283 746
V. Бюджеттік дефицит
-175 395 505
VI. Бюджет дефицитін қаржыландыру
175 395 505