О внесении изменений в решение Атырауского городского маслихата от 19 ноября 2015 года № 307 "Об определении порядка и установлении размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29 июня 2020 года № 505. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 июля 2020 года № 4699
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского маслихата от 19 ноября 2015 года № 307 "Об определении порядка и установлении размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану" (далее - Решение) (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3390, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 24 декабря 2015 года) следующие изменении:
1) во вступительной части (преамбуле) указанного решения слова "Приказом Министерства Здравохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально - трудовой сфере" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11342)" исключить;
2) в подпункт 2) пункта 2;
слова ""Атырауское областное управление образования" заменить словами коммунального государственного учреждения "Психолого-медико-педагогическая консультация №1 города Атырау" государственного учреждения "Городской отдел образования".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Рахимова) по вопросам сферы социальной, правопорядка и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии LX Н. Құрман
Секретарь Маслихата города Атырау А. Зайдуллин

Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы № 307 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын айқындау тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 505 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 шілдеде № 4699 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы № 307 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын айқындау тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" (әрі қарай - Шешім) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3390 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімінің кіріспе бөліктегі (кіріспедегі) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуіріндегі № 279 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 11342 санымен тіркелді)" деген сөздер алынып тасталсын.
2) 2-тармақтың 2)-тармақшасындағы:
"Атырау облыстық білім беру басқармасы" деген сөздер, "Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "№1 Атырау қаласының психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау қалалық мәслихатының әлеуметтік, құқық тәртібі және депутаттық өкілеттілігі салалары бойынша тұрақты комиссиясына (С. Рахимова) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
LX cессия төрағасы Н. Құрман
Атырау қаласы Мәслихатының хатшысы А. Зайдуллин