О внесении изменений и дополнение в решение Маслихата города Атырау от 24 декабря 2019 года № 453 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2020–2022 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21 августа 2020 года № 526. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 сентября 2020 года № 4717
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об уточнении бюджета сельских округов относящихся к городу Атырау на 2020-2022 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского Маслихата от 24 декабря 2019 года № 453 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4571, опубликовано 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменений и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1):
цифры "43 015" заменить цифрами "55 706";
цифры "26 015" заменить цифрами "38 706";
подпункте 2):
цифры "43 015" заменить цифрами "63 365";
подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "-7 659";
подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "7 659";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "7 659";
в пункте 2:
подпункте 1):
цифры "31 271" заменить цифрами "46 105";
цифры "20 271" заменить цифрой "35 105";
подпункте 2):
цифры "31 271" заменить цифрами "48 522";
подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "-2 417";
подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "2 417";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "2 417";
в пункте 3:
подпункте 1):
цифры "27 854" заменить цифрами "38 278";
цифры "22 596" заменить цифрами "33 020";
подпункте 2):

Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 453 "2020-2022 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 526 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 қыркүйекте № 4717 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 453 "2020-2022 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4571 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"43 015" деген сандар "55 706" деген сандармен ауыстырылсын;
"26 015" деген сандар "38 706" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"43 015" деген сандар "63 365" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолдағы "0" деген саны "-7 659" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" деген саны "7 659" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген саны "7 659" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"31 271" деген сандар "46 105" деген сандармен ауыстырылсын;
"20 271" деген сандар "35 105" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"31 271" деген сандар "48 522" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолдағы "0" деген саны "-2 417" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" деген саны "2 417" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген саны "2 417" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"27 854" деген сандар "38 278" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 596" деген сандар "33 020" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

1) доходы – 159 921 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 245 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 144 676 тысяч тенге;
2) затраты – 163 980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 059 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 4 059 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 059 тысяч тенге.
"10. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 20, 21 соответственно, в том числе на 2021-2022 годы в следующих объемах:
1) доходы – 139 393 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 245 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 148 тысяч тенге;
2) затраты – 139 393 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
"11. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме - 2 426 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме - 784 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме - 155 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме - 46 700 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме - 34 500 тенге программы Аппарата акима Аксайского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме - 2 426 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме - 784 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме - 155 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме - 46 700 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме - 34 500 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Аксайского сельского округа".

1) кірістер – 159 921 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 245 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 144 676 мың теңге;
2) шығындар – 163 980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 059 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 059 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 059 мың теңге".
"10. 2020-2022 жылдарға Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021-2022 жылдарға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 393 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 245 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124 148 мың теңге;
2) шығындар – 139 393 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге".
"11. Ақсай ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 426 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 784 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 155 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 46 700 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 34 500 теңге жұмсалған кассалық шығындары Ақсай ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 426 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 784 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 155 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 46 700 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 34 500 теңге жылжытылсын".

"12. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме - 2 010 330 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 108 558 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 63 325 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 40 207 тенге программы Аппарата акима Алмалинского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме - 2 010 330 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 108 558 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 63 325 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 40 207 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Алмалинского сельского округа".

"12. Алмалы ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 010 330 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 108 558 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 63 325 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 40 207 теңге жұмсалған кассалық шығындары Алмалы ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 010 330 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 108 558 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 63 325 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 40 207 теңге жылжытылсын".

"13. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 3 280 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 226 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 178 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 105 000 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 59 000 тенге программы Аппарата акима Атырауского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 3 280 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 226 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 178 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 105 000 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 59 000 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Атырауского сельского округа".

"13. Атырау ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 280 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 226 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 178 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 105 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 59 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары Атырау ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 280 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 226 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 178 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 105 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша –59 000 теңге жылжытылсын".

"14. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 2 558 312 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 164 484 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 55 516 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 34 060 тенге программы Аппарата акима Дамбинского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 2 558 312 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 164 484 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 55 516 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 34 060 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Дамбинского сельского округа".

"14. Дамбы ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 558 312 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 164 484 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 55 516 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 34 060 теңге жұмсалған кассалық шығындары Дамбы ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 558 312 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 164 484 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 55 516 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 34 060 теңге жылжытылсын".

"15. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 2 577 575 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 296 832 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 139 189 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 81 194 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 51 551 тенге программы Аппарата акима Еркинкалинского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 2 577 575 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 296 832 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 139 189 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 81 194 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 51 551 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Еркинкалинского сельского округа".

"15. Еркінқала ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 577 575 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 296 832 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 139 189 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 81 194 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 51 551 теңге жұмсалған кассалық шығындары Еркінқала ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 577 575 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 296 832 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 139 189 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 81 194 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 51 551 теңге жылжытылсын".

"16. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 3 515 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 257 894 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 188 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 76 016 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 15 465 тенге программы Аппарата акима Кенузекского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 3 515 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 257 894 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 188 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 76 016 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 15 465 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Кенузекского сельского округа".

"16. Кеңөзек ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 515 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 257 894 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 188 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 76 016 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 15 465 теңге жұмсалған кассалық шығындары Кеңөзек ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 515 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 257 894 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 188 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 76 016 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 15 465 теңге жылжытылсын".

"17. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 3 182 408 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 397 626 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 244 763 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 70 846 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 51 696 тенге программы Аппарата акима Кайыршахтинского сельского округа 01 1 124 001 015 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 3 182 408 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 397 626 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 244 763 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 70 846 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 51 696 тенге программы 01 1 124 001 028 программы "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" Аппарата акима Кайыршахтинского сельского округа".

"17. Қайыршақты ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 015 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 182 408 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 397 626 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 244 763 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 70 846 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 51 696 теңге жұмсалған кассалық шығындары Қайыршақты ауылдық округі әкімі аппараты - 01 1 124 001 028 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 182 408 теңге, 113 "Өтемақы төлемдері" ерекшелігі бойынша – 397 626 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 244 763 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" - 70 846 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 51 696 теңге жылжытылсын".