О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 19 июня 2020 года № LІII-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 июня 2020 года № 4681
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, районной маслихат VI созыва на LІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4566, опубликованно 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 150 640" заменить цифрами "8 307 074";
цифры "1 097 544" заменить цифрами "1 116 657";
цифры "6 963" заменить цифрами "10 090";

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVIІ-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 маусымдағы № LІII-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 маусымда № 4681 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат LІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVIІ-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4566 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"8 150 640" деген сандар "8 307 074" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 097 544" деген сандар "1 116 657" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 963" деген сандар "10 090" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "67 207" заменить цифрами "44 967";
цифры "6 978 926" заменить цифрами "7 135 360".
в подпункте 2):
цифры "9 872 397" заменить цифрами "10 028 831".
2) в пункте 7:
цифры "24 164" заменить цифрами "59 850".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

"67 207" деген сандар "44 967" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 978 926" деген сандар "7 135 360" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"9 872 397" деген сандар "10 028 831" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 7 - тармақта:
"24 164" деген сандар "59 850" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

284 028
9
Прочие услуги в области образования
312 009
464
Отдел образования района (города областного значения)
312 009
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32 743
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
84 850
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 211
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
24 242
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 782
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
149681
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 126 994
1
Социальное обеспечение
221 971
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
221 971
010
Государственная адресная социальная помощь
221 971
2
Социальная помощь
565 279
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
565 279
004
Программа занятости
393 283
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 230
007
Оказание жилищной помощи
486
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 146
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67 776
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 542
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
51 359
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 457
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
339 744
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
67 345
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
54 745
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь

284 028
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
312 009
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
312 009
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 743
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
84 850
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 211
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
24 242
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 782
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
149681
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 126 994
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
221 971
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
221 971
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
221 971
2
Әлеуметтiк көмек
565 279
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
565 279
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
393 283
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 230
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
486
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 146
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67 776
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 542
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
51 359
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 457
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
339 744
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
67 345
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
54 745
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру