Об утрате силы решения акима Жангельдинского сельского округа от 4 февраля 2020 года № 3 "Об установлении карантина""
Решение акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 30 апреля 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 мая 2020 года № 4643
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 10 марта 2020 года № 11-10/58 аким Жангельдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жангельдинского сельского округа от 4 февраля 2020 года № 3 "Об установлении карантина" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4585, опубликовано 8 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима Жангельдинского
сельского округа
Д. Мурзагереев

Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 3 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 9 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 мамырда № 4643 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 11-10/58 ұсынысы негізінде Жангелдин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 3 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4585 болып тіркелген, 2020 жылы 8 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин ауылдық округі әкімінің
уақытша міндетін атқарушы
Д. Мурзагереев