О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 348-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 6 апреля 2020 года № 368-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 апреля 2020 года № 4629
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, на внеочередной XLVIII сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 348-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4576, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "11 084 920" заменить цифрами "11 045 731";
цифры "10 203 807" заменить цифрами "10 164 618";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "11 084 920" заменить цифрами "11 096 137";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "51 694" заменить цифрами "102 100";
в подпункте 6) пункта 1:

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 348-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 368-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 4629 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс XLVIII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 348-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4576 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"11 084 920" деген сандар "11 045 731" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 203 807" деген сандар "10 164 618" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"11 084 920" деген сандар "11 096 137" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"51 694" деген сандар "102 100" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:

цифры "-51 694" заменить цифрами "-102 100";
в строке 3:
цифру "0" заменить цифрами "50 406";
пункт 4 исключить;
в пункта 5:
цифры "17 623" заменить цифрами "42 814";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).

"-51 694" деген сандар "-102 100" деген сандармен ауыстырылсын;
3-ші жолдағы:
"0" деген сан "50 406" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақ алынып тасталсын;
5-тармақтағы:
"17 623" деген сандар "42 814" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.

800
9
Прочие государственные услуги общего характера
307 544
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 099
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31 099
467
Отдел строительства района (города областного значения)
50
040
Развитие объектов государственных органов
50
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
174 199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования физической культуры и спорта
20 232
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
153 967
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20 229
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне (города областного значения)
20 229
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
41 594
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
41 594
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
10 076
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленност и туризма
10 076
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
30 297
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
26 580
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3 717
2
Оборона
10 788
1
Военные нужды
6 788
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 788
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 788
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

800
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
307 544
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 099
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 099
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
50
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
50
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
174 199
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 232
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
153 967
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
20 229
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 229
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
41 594
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 594
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
10 076
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 076
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
30 297
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 580
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3 717
2
Қорғаныс
10 788
1
Әскери мұқтаждар
6 788
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 788
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 788
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар