О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 328 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 10 марта 2020 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 марта 2020 года № 5478. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 февраля 2020 года № 46/490-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5443, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 328 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5333, в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2020-2022 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 696 292 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 561 226 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 006 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 774 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 087 435 тысяч тенге;
2) затраты – 33 120 063 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -6 547 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 3 976 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 523 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -417 224 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 417 224 тысяч тенге:
поступление займов – 3 976 тысяч тенге;
погашение займов – 10 523 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 423 771 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 328 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 345 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 12 наурызда № 5478 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 46/490-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5443 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 328 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5333 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 32 696 292 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 561 226 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 34 006 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 774 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 31 087 286 мың теңге;
2) шығындар – 33 120 063 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -6 547 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3 976 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 523 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -417 224 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 417 224 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 976 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 523 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 423 771 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Турисбеков
Секретарь маслихата Т. Балабиев
Приложение к решению
Кентауского городского маслихата
от 10 марта 2020 года № 345
Приложение 1 к решению
Кентауского городского маслихата
от 23 декабря 2019 года № 328
Городской бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
1. Доходы

3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Мәслихат сессиясының төрағасы М. Турисбеков
Мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 10 наурыздағы
№ 345 шешіміне қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 328 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшілік
Атауы
1
2
3
I. Кірістер

468 246
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
468 246
9
Прочие услуги в области образования
1 204 427
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 204 427
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 869
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
581 095
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 375
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
51 892
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
393
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
408 784
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
146 019
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 311 988
1
Социальное обеспечение
2 370 020
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 350 272
005
Государственная адресная социальная помощь
2 350 272
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 748
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
19 748
2
Социальная помощь
879 848
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
877 555
002
Программа занятости
373 701
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20 810
006
Оказание жилищной помощи
23 780
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100 856
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 374
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66 181
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
25 503
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
202 497
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

468 246
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
468 246
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 204 427
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 204 427
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 869
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
581 095
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 375
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
51 892
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
393
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
408 784
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 019
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 311 988
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 370 020
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 350 272
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 350 272
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 748
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
19 748
2
Әлеуметтiк көмек
879 848
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
877 555
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
373 701
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20 810
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23 780
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100 856
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 374
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
66 181
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
25 503
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
202 497
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету