Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 5 февраля 2020 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 февраля 2020 года № 5399
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 5 ақпандағы № 25 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 5 ақпанда № 5399 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағы 10) тармақшасына сәйкес, Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут сроком на 5 (пять) лет на земельные участки без изъятия у землепользователей и собственников земель для размещения сети газопровода высокого давления в микрорайоне "Шыгыс" государственному учреждению "Казыгуртский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Исключен постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 30.06.2022 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне "Шығыс" мөлтек ауданына жоғары қысымды газ құбыры желісін орналастыру үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушыларынан алып қоймастан жер учаскелерінде 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Алынып тасталды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 30.06.2022 № 190 қаулысымен (алғашы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).