О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 52/317-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 27 февраля 2020 года № 54/332-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 марта 2020 года № 5460. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 февраля 2020 года № 46/490-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5443, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 52/317-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5340, опубликовано 17 января 2020 года в газете "Казыгурт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 347 683 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 646 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 314 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 667 729 тысяч тенге;
2) затраты – 23 548 860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 163 894 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 198 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 931 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -365 071 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 365 071 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 198 825 тысяч тенге;
погашение займов – 34 931 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 201 177 тысяч тенге.".

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52/317-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 54/332-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 2 наурызда № 5460 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 46/490-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5443 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52/317-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5340 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2020 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 23 347 683 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 646 140 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 9 314 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 500 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 21 667 729 мың теңге;
2) шығындар – 23 548 860 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 163 894 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 198 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 931 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -365 071 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 365 071 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 198 825 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 931 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 201 177 мың теңге.".

Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Сманов
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 27 февраля
2020 года № 54/332-VI
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 20 декабря
2019 года № 52/317-VI
Районный бюджет на 2020 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы

Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазығұрт аудандық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихатының интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Сманов
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
27 ақпандағы № 54/332-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
20 желтоқсандағы № 52/317-VI
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы