Об изменении границ населенных пунктов Ордабасинского района
Совместное постановление акимата Ордабасинского района Туркестанской области от 31 декабря 2019 года № 605 и решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 28 февраля 2020 года № 57/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 марта 2020 года № 5473
В соответствии с пунктами 15 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Ордабасинского района ПОСТАНОВИЛ и Ордабасинского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы согласно совместному представлению отдела земельных отношений Ордабасинского района и отдела архитектуры и градостроительства Ордабасинского района:
1) включить 101,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Темирлан сельского округа Кажымухан, общая площадь 1155,0 гектар;
2) включить 149,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кажымухан сельского округа Кажымухан, общая площадь 268,4 гектар;
3) включить 7,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Мамыр сельского округа Бадам, общая площадь 93,6 гектар;
4) включить 101,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ордабасы сельского округа Бадам, общая площадь 182,0 гектар;
5) включить 10,1 гектар земельного участка в границу населенного пункта Карабастау сельского округа Бадам, общая площадь 42,85 гектар;
6) включить 59,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Боген сельского округа Боген, общая площадь 345,0 гектар;
7) включить 33,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Теспе сельского округа Боржар, общая площадь 123,0 гектар;
8) включить 23,6 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кайнар сельского округа Боржар, общая площадь 210,0 гектар;
9) включить 15,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Женис сельского округа Женис, общая площадь 207,2 гектар;
10) включить 15,5 гектар земельного участка в границу населенного пункта Тореарык сельского округа Караспан, общая площадь 133,8 гектар;
11) включить 12,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Батыр Ата сельского округа Караспан, общая площадь 118,7 гектар;
12) включить 22,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Берген сельского округа Караспан, общая площадь 135,4 гектар;

Ордабасы ауданы бойынша жекелеген елді мекендердің шекараларын бекіту туралы
Бірлескен Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 605 қаулысы және Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 57/3 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментіне 2020 жылғы 10 наурызда № 5473 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық жер қатынастар бөлімі және Ордабасы аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімдерінің бірлескен ұсынысына сәйкес жекелеген елді мекен шекараларына өзгеріс енгізілсін:
1) 101,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қажымұқан ауыл округі Темірлан елді мекенінің жалпы ауданы 1155,0 гектар;
2) 149,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қажымұқан ауыл округі Қажымұқан елді мекенінің жалпы ауданы 268,4 гектар;
3) 7,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бадам ауыл округі Мамыр елді мекенінің жалпы ауданы 93,6 гектар;
4) 101,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бадам ауыл округі Ордабасы елді мекенінің жалпы ауданы 182,0 гектар;
5) 10,1 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бадам ауыл округі Қарабастау елді мекенінің жалпы ауданы 42,85 гектар;
6) 59,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бөген ауыл округі Бөген елді мекенінің жалпы ауданы 345,0 гектар;
7) 33,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бөржар ауыл округі Теспе елді мекенінің жалпы ауданы 123,0 гектар;
8) 23,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бөржар ауыл округі Қайнар елді мекенінің жалпы ауданы 210,0 гектар;
9) 15,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жеңіс ауыл округі Жеңіс елді мекенінің жалпы ауданы 207,2 гектар;
10) 15,5 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Төреарық елді мекенінің жалпы ауданы 133,8 гектар;
11) 12,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Батыр ата елді мекенінің жалпы ауданы 118,7 гектар;
12) 22,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Берген елді мекенінің жалпы ауданы 135,4 гектар;

13) включить 6,8 гектар земельного участка в границу населенного пункта Мадениет сельского округа Караспан, общая площадь 73,18 гектар;
14) включить 7,8 гектар земельного участка в границу населенного пункта Акжол сельского округа Караспан, общая площадь 108,65 гектар;
15) включить 19,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Елшибек батыр сельского округа Тортколь, общая площадь 102,06 гектар;
16) включить 17,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жайылма сельского округа Тортколь, общая площадь 25,65 гектар;
17) включить 8,5 гектар земельного участка в границу населенного пункта Спатаев сельского округа Тортколь, общая площадь 105,33 гектар;
18) включить 24,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Тортколь сельского округа Тортколь, общая площадь 457,0 гектар;
19) включить 16,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жамбыл сельского округа Буржар, общая площадь 144,4 гектар;
20) включить 14,5 гектар земельного участка в границу населенного пункта Каракум сельского округа Каракум, общая площадь 189,21 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Усербаев
Председатель сессии
районного маслихата С. Абжалов
Секретарь районного маслихата Т. Ибрагимов

13) 6,8 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Мәдениет елді мекенінің жалпы ауданы 73,18 гектар;
14) 7,8 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Ақжол елді мекенінің жалпы ауданы 108,65 гектар;
15) 19,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Төрткөл ауыл округі Елшібек батыр елді мекенінің жалпы ауданы 102,06 гектар;
16) 17,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Төрткөл ауыл округі Жайылма елді мекенінің жалпы ауданы 25,65 гектар;
17) 8,5 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Төрткөл ауыл округі Спатаев елді мекенінің жалпы ауданы 105,33 гектар;
18) 24,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Төрткөл ауыл округі Төрткөл елді мекенінің жалпы ауданы 457,0 гектар;
19) 16,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бөржар ауыл округі Жамбыл елді мекенінің жалпы ауданы 144,4 гектар;
20) 14,5 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қарақұм ауыл округі Қарақұм елді мекенінің жалпы ауданы 189,21 гектар.
2. "Ордабасы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Усербаев
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Абжалов
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Ибрагимов