Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2020 год
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 10 июля 2020 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 июля 2020 года № 5706. Утратило силу постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 1 апреля 2021 года № 104
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 01.04.2021 № 104 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год согласно приложению 1.

2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 151 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 5706 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 104 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды -  Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 01.01.2021 № 104 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2020 год согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2020 год согласно приложению 3.
4. При установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лицам состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1 и освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2 строго соблюдать требования пункта 3) раздела 2) статьи 26 Трудового кодекса Республики Казахстан.

2. 2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. 2020 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды 1-қосымшаға сәйкес және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды 2-қосымшаға сәйкес жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2020 жылға квотасын белгілеуде Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 26 бабы 2 бөлігі 3 тармағының талаптары қатаң сақталсын.

5. Признать утратившим силу постановление акимата Келесского района от 5 февраля 2019 года № 37 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4902, опубликовано 19 февраля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 37 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4902 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 19 ақпанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

6. Государственному учреждению "Аппарат акима Келесского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Келесского района после его официального опубликования.
7. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Жанбырбаева.

6. "Келес ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Келес ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Жанбырбаевқа жүктелсін.

8. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Келесского района А. Есбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Келесского района от 10 июля
2020 года № 151
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 18 имени С.Кожанова" отдела образование, физической культуры и спорта Келесского района

8. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Келес ауданының әкімі А. Есбаев
Келес ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 шілдедегі
№ 151 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындары-ның саны (адам)
1
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 18 С.Қожанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

111
1%
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 8 имени Т.Бегмановой" отдела образование, физической культуры и спорта Келесского района
154
0,9%
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 23 "1 Мая" отдела образование, физической культуры и спорта Келесского района
117
1%
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 47 имени Д.Конаева" отдела образование, физической культуры и спорта Келесского района
99
1%
1
5
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 39 имени Л.Жолдасова" отдела образование, физической культуры и спорта Келесского района
161
0,9%
1
6
Коммунальное государственное учреждение "Келес қызмет" акимата Келесского района
100
1%
1
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Келесский районный дом культуры" акимата Келесского района
138
1%
1
8
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Келесская районная больница "Абай" управления общественного здоровья Туркестанской области
1380
0,85%
12
Приложение 2
к постановлению акимата
Келесского района от 10 июля
2020 года № 151
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Келесская районная больница "Абай" управления общественного здоровья Туркестанской области
1380
0,15%
2
Приложение 3
к постановлению акимата
Келесского района от 10 июля
2020 года № 151
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 13" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
139
1%
1

111
1%
1
2
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 8 Т.Бегманова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
154
0,9%
1
3
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 23 "1 Мамыр" атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
117
1%
1
4
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 47 Д.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
1%
1
5
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 39 Л.Жолдасов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
161
0,9%
1
6
Келес ауданы әкімдігінің "Келес қызмет" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100
1%
1
7
Келес ауданы әкімдігінің "Келес аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
138
1%
1
8
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Абай" Келес аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1380
0,85%
12
Келес ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 шілдедегі
№ 151 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны (адам)
1
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Абай" Келес аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1380
0,15 %
2
Келес ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 шілдедегі
№ 151 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айрылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны (адам)
1
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№13 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
139
1%
1