Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Риддера
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 ноября 2020 года № 49/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 ноября 2020 года № 7904
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Риддера согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Бутаково согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Верхняя Хариузовка согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Лесное согласно приложению 4 к настоящему решению.
5. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Коноваловка согласно приложению 5 к настоящему решению.
6. Утвердить проект (схему) зонирования земель поселка Ульба, села Ульбастрой, села Лениногорский лесхоз согласно приложению 6 к настоящему решению.
7. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Ливино согласно приложению 7 к настоящему решению.
8. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Поперечное согласно приложению 8 к настоящему решению.
9. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Пригородное согласно приложению 9 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Стребков
Секретарь городского маслихата И. Панченко
Приложение 1
к решению Риддерского
городского маслихата
от 24 ноября 2020 года
№ 49/3-VI
Проект (схема) зонирования земель города Риддера
Номер
зоны
Цвет
Функциональные зоны
Номер кадастрового квартала входящего в зону
1
жилая, социальная, коммерческая
05-083-009;05-083-010;05-083-011;
05-083-012;05-083-028;05-083-029
2
жилая, социальная, коммерческая
05-083-014;05-083-015; 05-083-016;
3
коммерческая
05-083-001; 05-083-005; 05-083-008;
05-083-025; 05-083-026
4
жилая, социальная, коммерческая
05-083-004; 05-083-005; 05-083-006;
05-083-007; 05-083-027
5
жилая, социальная, коммерческая
05-083-013; 05-083-015; 05-083-017;

Риддер қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 49/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7904 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 - бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 -тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Риддер қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Бутаково ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Верхняя Хариузовка ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 3 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Лесное ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 4 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Коноваловка ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 5 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Ульба кентінің, Ульбастрой ауылының, Лениногорский лесхоз ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 6 -қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. Ливино ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 7 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
8. Поперечное ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 8 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
9. Пригородное ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 9 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Стребков
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко
Риддер қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 қараша
№ 49/3-VI шешіміне 1 қосымша
Риддер қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Аймақ
нөмірі
Түсі
Функционалдық аймақтар
Аймаққа кіретін кадастрлық кварталдың нөмірі
1
тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық
05-083-009; 05-083-010; 05-083-011;
05-083-012; 05-083-028; 05-083-029
2
тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық
05-083-014; 05-083-015; 05-083-016;
3
коммерциялық
05-083-001; 05-083-005; 05-083-008;
05-083-025; 05-083-026
4
тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық
05-083-004; 05-083-005; 05-083-006;
05-083-007; 05-083-027
5
тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық
05-083-013; 05-083-015; 05-083-017;