О бюджете Зайсанского района на 2021-2023 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 67-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 8093
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года №44/495 -VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8591788,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1497320,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 7028268,9 тысяч тенге;
2) затраты – 8638015,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3929,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15923,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19853,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -4000,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 4000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 38297,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38297,3 тысяч тенге;
поступление займов – 15923,5 тысяч тенге;
погашение займов – 19853,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42226,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2021 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу, корпоративному подоходному налогу в размере 100 процентов, установленного решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года №44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы".
3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 4116050 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 67-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8093 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы №44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8591788,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1497320,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34100,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7028268,9 мың теңге;
2)шығындар – 8638015,7 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – -3929,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15923,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19853,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 4000,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4000,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 38297,3 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 38297,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 15923,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19853,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 42226,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 14-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" №44/495-VI шешімімен белгіленген аудан бюджеті үшін 2021 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығы, корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз мөлшерінде орындалуға алынсын.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 4116050 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданским служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные надвадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в размере 14372 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.10.2021 № 12-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 1551957,9 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2021 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1353777,5 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2021 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме 15923,5 тысяч тенге для предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.10.2021 № 12-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2021-2023 годы объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города районного значения, сельских округов согласно приложению 6.
10. Распределить целевые трансферты на 2021 год бюджетам города районного значения, сельских округов согласно приложению 7.
11. Признать утратившим силу некоторые решения Зайсанского районного маслихата согласно приложению 8.

4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 14372 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 25.10.2021 № 12-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 1551957,9 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 14-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1353777,5 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 14-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға 15923,5 мың теңге сомасында кредит көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 25.10.2021 № 12-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджете аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ әкімдерінің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемi 6-қосымшаға сәйкес көзделсін.
10. 2021 жылға аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ әкімдерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес бөлінсін.
11. Осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

11-1. Используемые остатки бюджетных средств 42226,8 тысяч тенге распределить согласно приложению 9 к настоящему решению
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.03.2021 № 3-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Айнабеков
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата

11-1. 42226,8 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 11-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 12.03.2021 № 3-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Айнабеков
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының

368 466,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
368 466,5
002
Программа занятости
179 949,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31 163,0
006
Оказание жилищной помощи
1 595,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57 042,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54 721,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 996,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
94 887,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94 887,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 842,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 800,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
50 245,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 841 402,1
1
Жилищное хозяйство
1 712 507,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
892 323,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
16 023,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
876 300,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
820 184,1
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
465 986,5
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
354 197,6
2
Коммунальное хозяйство
127 895,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120 745,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
112 543,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

368 466,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
368 466,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
179 949,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31 163,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 595,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57 042,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
54 721,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 996,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
94 887,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94 887,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 842,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 800,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
50 245,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 841 402,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 712 507,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
892 323,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
16 023,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
876 300,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
820 184,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
465 986,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
354 197,6
2
Коммуналдық шаруашылық
127 895,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120 745,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
112 543,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

1. Решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6486, опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2. Решение Зайсанского районного маслихата от 24 февраля 2020 года № 51-2 "О внесении изменения в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6744, опубликовано 11 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
3. Зайсанского районного маслихата от 31 марта 2020 года № 52-3 "О внесении изменений и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6860, опубликовано 14 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
4. Зайсанского районного маслихата от 27 апреля 2020 года № 54-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7024, опубликовано 5 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
5. Зайсанского районного маслихата от 25 мая 2020 года № 55-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7158, опубликовано 12 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
6. Зайсанского районного маслихата от 26 июня 2020 года № 56-3 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7266, опубликовано 9 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

1. "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 48-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6486 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
2. "Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 24 ақпандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 51-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6744 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 11 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
3. "Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2020 жылғы 31 наурыздағы Зайсан аудандық мәслихатының № 52-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6860 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 14 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
4. "Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 27 сәуірдегі Зайсан аудандық мәслихатының № 54-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7024 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 05 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
5. "Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 25 мамырдағы Зайсан аудандық мәслихатының № 55-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7158 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 12 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
6. "Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 26 маусымдағы Зайсан аудандық мәслихатының № 56-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7266 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 09 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);

7. Зайсанского районного маслихата от 29 июля 2020 года № 58-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7435, опубликовано 10 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

7. "Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 29 шілдедегі Зайсан аудандық мәслихатының № 58-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7435 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);

8. Зайсанского районного маслихата от 4 сентября 2020 года № 60-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7525, опубликовано 16 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

8. "Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 4 қыркүйектегі Зайсан аудандық мәслихатының № 60-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7525 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 16 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);

9. Зайсанского районного маслихата от 20 октября 2020 года № 63-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7725, опубликовано 30 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

9. "Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 20 қазандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 63-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7725 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 30 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);

10. Зайсанского районного маслихата от 20 ноября 2020 года № 65-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7902, опубликовано 3 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
Приложение 9
к решению Зайсанского
районного Маслихата

10. "Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 20 қарашадағы Зайсан аудандық мәслихатының № 65-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7902 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 03 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған).
Зайсан аудандық мәслихатының