О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2020-2022 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 сентября 2020 года № 53/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 сентября 2020 года № 7591. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 59/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 59/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Курчумского районного маслихата от 11 августа 2020 года № 52/6-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7460), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6654, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 301723 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 34439 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 267284 тысяч тенге;
2) затраты – 309709,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

"Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 53/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қыркүйекте № 7591 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 59/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 59/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2020-2022 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 52/6-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7460 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6654 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 30 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 301723 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 34439 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 267284 мың теңге;
2) шығындар – 309709,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - - 7986,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7986,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7986,8 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 7986,8тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Сарыоленского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 27543 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2881 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 24614 тысяч тенге;
2) затраты – 27876,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 333,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 333,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 333,9 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 333,9 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет Куйганского сельского округа Курчумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28504,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3242 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 569,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 24693 тысяч тенге;
2) затраты – 28504,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 7986,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7986,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 7986,8 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 7986,8 мың теңге.";
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Күршім ауданының Сарыөлең ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27543 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2881 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 48 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24614 мың теңге;
2) шығындар – 27876,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 333,9мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 333,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 333,9 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 333,9 мың теңге.";
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Күршім ауданының Құйған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға бюджеті сәйкесінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28504,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 569,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24693 мың теңге;
2) шығындар – 28504,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 0,0 мың теңге.";
19 тармақ мынадай редакцияда жазылсын: