О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2020-2022 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 января 2020 года № 48-567/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2020 года № 6565. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 57-781/VI
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 57-781/VI (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с пунктами 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6485) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 374,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 903,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 361,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 470,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 374,6 тысяч тенге;

Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 48-567/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 6565 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-781/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 57-781/VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6485 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 374,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 903,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 361,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 470,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 734,6 мың теңге;

3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0,0 тысяч тенге тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.03.2020 № 50-610/VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями, внесеннными решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.10.2020 № 55-721/VI, текст на государственном языке не меняется (вводится в действие с 01.01.2020).

3) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 12.03.2020 № 50-610/VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгермейді - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.10.2020 № 55-721/VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.