О внесении дополнения в решение Урджарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 48-562/VI "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2020-2022 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 ноября 2020 года № 56-728/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 декабря 2020 года № 7918. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 57-776/VI
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 57-776/VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 49 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 48-562/VI "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6576, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 января 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 3 февраля 2020 года) следующее дополнение :
утвержденная указанным решением в приложении 1 в функциональной группе 08, программа 006 на государственном языке дополнена, на русском языке без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
председатель сессии К. Сатмухамбетов
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев

Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 48-562/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданы Коңыршәулі ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 56-728/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 7918 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-776/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 57-776/VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 49 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 48-562/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданы Коңыршәулі ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6576 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 3 ақпанында жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген 1 қосымшада 08 функционалдық топтың 006 бағдарламасының атауы келесі мазмұнда толықтырылсын:
"Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау".
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы К. Сатмухамбетов
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев