Об утверждении тарифа на сбор, вывоз, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 29 января 2020 года № 40-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 января 2020 года № 6009. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 16 сентября 2021 года № 8-10
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 16.09.2021 № 8-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:

Орал қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару, қайта өңдеу және көмуге арналған тарифті бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 40-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 қаңтарда № 6009 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 8-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 16.09.2021 № 8-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения Уральского городского маслихата от 15 июня 2018 года №23-4 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5273, опубликованное 12 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), от 24 декабря 2018 года №27-10 "О внесении изменения в решение Уральского городского маслихата от 15 июня 2018 года №23-4 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5487, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Орал қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару, қайта өңдеу және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы №23-4 "Орал қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5273 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған), 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №27-10 "Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы №23-4 "Орал қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5487 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

3. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Крылов
Секретарь Уральского городского маслихата А. Аубекеров
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 29 января 2020 года №40-9
Тарифы на сбор, вывоз, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск
Наименование
Расчетная единица
Цена, тенге (без НДС) в месяц
1.
Тариф на сбор, вывоз, переработку и захоронение твердых бытовых отходов для жителей благоустроенных домовладений
1 житель

3. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Крылов
Орал қалалық мәслихатының хатшысы А. Аубекеров
Орал қалалық мәслихатының
2020 жылғы 29 қаңтардағы
№40-9 шешіміне қосымша
Орал қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару, қайта өңдеу және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Өлшем бірлігі
Бағасы, теңге (ҚҚС-сыз) айына
1.
Тұрмысқа жайлы үйлердің тұрғындары үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару, қайта өңдеу және көмуге арналған тариф
1 тұрғын