О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 10 ноября 2020 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 ноября 2020 года № 6468. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5912, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 253 476 тысяч тенге:
налоговые поступления – 29 249 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 316 489 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 851 403 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 19 836 497 тысяч тенге;
2) затраты – 69 875 124 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 920 402 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 1 108 563 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 188 161 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 542 050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 542 050 тысяч тенге:
поступления займов – 19 156 483 тысячи тенге;
погашение займов – 4 830 881 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 216 448 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2020 год в размере 991 640 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 қарашадағы № 53-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қарашада № 6468 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 31.03.2021 № 3-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5912 тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 253 476 мың теңге:
салықтық түсімдер – 29 249 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 316 489 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 851 403 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 836 497 мың теңге;
2) шығындар – 69 875 124 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 920 402 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 108 563 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 188 161 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 542 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 542 050 мың теңге:
қарыздар түсімі – 19 156 483 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 830 881 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 216 448 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органдарының резерві 991 640 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.