О внесении изменений и дополнения в решение Бокейординского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №34-2 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 апреля 2020 года № 6107
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №34-2 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5923, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 041 136 тысяч тенге:
налоговые поступления – 501 517 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 099 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 095 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 521 425 тысяч тенге;
2) затраты – 5 167 554 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71 631 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 99 413 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 782 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 198 049 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 198 049 тысяч тенге:
поступление займов – 99 413 тысячи тенге;
погашение займов – 27 782 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 126 418 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1.Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты сельским (города районного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 34 928 тысяч тенге".
Распределение указанных сумм сельским бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Бокейординского района.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №34-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 37-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 6107 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №34-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5923 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 041 136 мың теңге:
салықтық түсімдер – 501 517 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 099 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 095 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 521 425 мың теңге;
2) шығындар – 5 167 554 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71 631 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 99 413 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 782 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 198 049 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 198 049 мың теңге:
қарыздар түсімі – 99 413 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 782 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 126 418 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 34 928 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін".
Аталған сомаларды ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Бөкей ордасы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.