Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жангалинскому району
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 мая 2020 года № 49-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 мая 2020 года № 6231. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2022 года № 20-6
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.04.2022 № 20-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Жаңақала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 мамырдағы № 49-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 мамырда № 6231 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 сәуірдегі № 20-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 21.04.2022 № 20-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2015 года № 98 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов в Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3914), Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 98 "Батыс Қазақстан облысында коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3914 тіркелген) сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жангалинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сесии Р. Саматов
Секретарь маслихата З. Сисенғали
Приложение
к решению районного маслихата
от 13 мая 2020 года №49-2
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жангалинскому району
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
м3/год
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,1
2
Школы и другие учебные заведения
1 учащийся

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңақала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Саматов
Мәслихат хатшысы З. Сисенғали
Аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 мамырдағы
№ 49-2 шешіміне қосымша
Жаңақала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
м3/жыл
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,1
2
Мектептер және өзге де оқу орындары
1 оқушы