О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2020 года № 41-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6148. Утратило силу решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5925, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 615 177 тысяч тенге:
налоговые поступления – 389 929 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 330 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 212 918 тысяч тенге;
2) затраты – 6 685 520 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 968 938 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 010 142 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 204 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 039 281 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 039 281 тысяча тенге:
поступление займов – 1 010 141 тысяча тенге;
погашение займов – 41 204 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 344 тысячи тенге.";
в пункте 4:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме – 1 664 425 тысяч тенге:
на строительство одноэтажного административного здания в селе Каратобе Каратобинского района – 62 521 тысяча тенге;
на строительство 67 одноквартирных жилых домов на жилом комплексе "Темирауыл-2" в селе Каратобе Каратобинского района (без благоустройств и наружных инженерных сетей) – 547 974 тысячи тенге;

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 41-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6148 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 3-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5925 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 615 177 мың теңге:
салықтық түсімдер – 389 929 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 330 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 212 918 мың теңге;
2) шығындар – 6 685 520 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 968 938 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 010 142 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 204 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 039 281 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 039 281 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 010 141 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 204 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 344 мың теңге.";
4-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 1 664 425 мың теңге:
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылында бір қабатты әкімшілік ғимаратының құрылысы – 62 521 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы "Темірауыл-2" тұрғын кешеніндегі 67 бірпәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 547 974 мың теңге;

на строительство внутрипоселкового водопровода в селе Жусандыой Каратобинского района – 57 094 тысячи тенге;
предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей – 6 893 тысячи тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 13 239 тысяч тенге;
для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь – 9 600 тысяч тенге;
на установку системы видеонаблюдения в школах – 1 982 тысячи тенге;
на обеспечение санитарно-гигиеническами удобствами 12 школы – 41 264 тысячи тенге;
для введения гарантированного социального пакета для детей из малообеспеченных семей, включающего бесплатное горячее питание, обеспечение их учебными принадлежностями и школьной формой – 7 325 тысяч тенге;
для эксплуатации и технических услуг газовых сетей – 57 499 тысяч тенге;
кредиты на строительство трех четырехквартирных одноэтажных жилых домов в селе Каратобе Каратобинского района (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 100 849 тысяч тенге;
кредиты на строительство 83 одноквартирных жилых домов в жилом массиве "Темирауыл-1" в селе Каратобе Каратобинского района (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 758 185 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Жанибеков
Секретарь маслихата К. Суйеугалиев
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата

Қаратөбе ауданы Жусандыой ауылындағы су құбырының құрылысы – 57 094 мың теңге;
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге – 6 893 мың теңге;
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 13 239 мың теңге;
әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге – 9 600 мың теңге;
мектептерге бейнебақылау жүйесін орнатуға – 1 982 мың теңге;
12 мектепті санитарлық-гигиеналық қажеттіліктермен қамтамасыз етуге – 41 264 мың теңге;
аз қамтылған отбасылардың балалары үшін кепілдендірілген әлеуметтік көмекті енгізуге, оның ішінде тегін ыстық тамақ беру, оларды оқу құралдарымен және мектеп формасымен қамтамасыз етуге – 7 325 мың теңге;
газ құбырын пайдалануға және техникалық қызмет көрсетуге – 57 499 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы үш төрт пәтерлі бір қабатты тұрғын үйлердің құрылысына берілетін кредиттер (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 100 849 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы "Темірауыл-1" тұрғын кешеніндегі 83 бірпәтерлі тұрғын үйдің құрылысына берілетін кредиттер (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 758 185 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаратөбе аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Жанибеков
Мәслихат хатшысы К. Суйеугалиев
Қаратөбе аудандық мәслихатының

38 313
3
Информационное пространство
110 236
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14 180
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14 180
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
96 056
006
Функционирование районных (городских) библиотек
96 056
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
60 493
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
43 277
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18 018
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25 259
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
17 216
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15 810
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 406
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
49 226
1
Сельское хозяйство
3 329
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 329
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3 329
6
Земельные отношения
14 448
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 448
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 448
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6 000
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
31 449
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 449
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
31 449
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 729
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 729
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
35 729
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

38 313
3
Ақпараттық кеңiстiк
110 236
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14 180
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14 180
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
96 056
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс істеуі
96 056
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
60 493
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
43 277
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 018
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
25 259
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
17 216
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 810
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 406
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
49 226
1
Ауыл шаруашылығы
3 329
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3 329
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 329
6
Жер қатынастары
14 448
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 448
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 448
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
31 449
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 449
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
31 449
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 729
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 729
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
35 729
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер