О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 50-1 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 июня 2020 года № 55-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 июня 2020 года № 6282. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-3
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 50-1 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5921, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 772 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 027 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 745 тысяч тенге;
2) затраты – 32 850 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 078 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 078 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 078 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Жымпитинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 743 тысячи тенге:
налоговые поступления – 18 754 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 55-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 6282 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық жмәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5921 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 772 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 027 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 745 мың теңге;
2) шығындар – 32 850 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 078 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 078 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 078 мың теңге.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 743 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 754 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;