О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 40-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 апреля 2020 года № 6105. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2021 года № 3-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2021 № 3-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5924, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 081 093 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 408 424 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 12 647 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 631 616 тысяч тенге;
2) затраты – 10 246 376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 693 957 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 4 759 823 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 866 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 859 240 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 859 240 тысяч тенге:
поступление займов – 4 759 593 тысячи тенге;
погашение займов – 65 866 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 165 513 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 2 560 816 тысяч тенге:";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:

Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 40-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 6105 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.02.2021 № 3-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5924 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 081 093 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 408 424 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 647 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 406 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 631 616 мың теңге;
2) шығындар – 10 246 376 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 693 957 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 4 759 823 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 866 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 859 240 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 859 240 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4 759 593 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 866 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 165 513 мың теңге.";
4-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 2 560 816 мың теңге:";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования – 745 011 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 4 736 249 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на строительство 20-ти шестиквартирных трехэтажных жилых домов в селе Тукпай, Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 3 501 120 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"на установку системы видеонаблюдения в организациях образования – 63 427 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"на обеспечение санитарно-гигиеническими средствами школ – 42 100 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на внедрение гарантированной социальной помощи – 12 750 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на строительство трехэтажного многоквартирного жилого дома в селе Жана Омир Теректинского района Западно–Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 300 181 тысяча тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на строительство 3-х трехэтажных многоквартирных жилых домов в селе Федоровка Теректинского района Западно–Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 699 820 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год поступление субвенции, передаваемой из областного бюджета в общей сумме 6 094 144 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Установить объемы субвенции, передаваемой из районного бюджета бюджетам сельских округов на 2020 год в общей сумме 453 810 тысяч тенге, в том числе:
1) Акжаикский сельский округ – 37 948 тысяч тенге;
2) Аксуатский сельский округ – 29 215 тысяч тенге;
3) Анкатинский сельский округ – 14 745 тысяч тенге;
4) Аксогумский сельский округ – 26 385 тысяч тенге;
5) Долинский сельский округ – 26 472 тысячи тенге;
6) Богдановский сельский округ – 28 774 тысячи тенге;
7) Новопавловский сельский округ – 15 804 тысячи тенге;
8) Подстепновский сельский округ – 55 864 тысячи тенге;
9) Покатиловский сельский округ – 23 766 тысяч тенге;
10) Приреченский сельский округ – 24 842 тысячи тенге;
11) Узункольский сельский округ – 18 263 тысячи тенге;
12) Федоровский сельский округ – 52 820 тысяч тенге;
13) Шалкарский сельский округ – 17 901 тысяча тенге;
14) Шагатайский сельский округ – 35 127 тысяч тенге;

"мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтерінің еңбекақыларын ұлғайтуға – 745 011 мың теңге;";
4-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 4 736 249 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Подстепное ауылдық округі Тоқпай ауылында үш қабатты алты пәтерлі 20 тұрғын үйлердің құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 3 501 120 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарында бейнебақылау жүйесін орнатуға – 63 427 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"мектептерді санитарлық-гигиеналық қажеттіліктермен қамтамасыз етуге – 42 100 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"кепілдендірілген әлеуметтік көмекті енгізуге – 12 750 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Жаңа Өмір ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 300 181 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы 3 үш қабатты көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 699 820 мың теңге.";
8- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция жалпы сомасы 6 094 144 мың теңге көлемінде түсімдер көзделсін.";
9- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция жалпы сомасы 453 810 мың теңге көлемінде белгіленсін, оның ішінде:
1) Ақжайық ауылдық округі – 37 948 мың теңге;
2) Ақсуат ауылдық округі – 29 215 мың теңге;
3) Аңқаты ауылдық округі – 14 745 мың теңге;
4) Ақсоғым ауылдық округі – 26 385 мың теңге;
5) Долин ауылдық округі – 26 472 мың теңге;
6) Богдановка ауылдық округі – 28 774 мың теңге;
7) Новопавлов ауылдық округі – 15 804 мың теңге;
8) Подстепный ауылдық округі – 55 864 мың теңге;
9) Покатиловка ауылдық округі – 23 766 мың теңге;
10) Приречный ауылдық округі – 24 842 мың теңге;
11) Ұзынкөл ауылдық округі – 18 263 мың теңге;
12) Федоров ауылдық округі – 52 820 мың теңге;
13) Шалқар ауылдық округі – 17 901 мың теңге;
14) Шағатай ауылдық округі – 35 127 мың теңге;

15) Чаганский сельский округ – 45 884 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Т. Батыров
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 31 марта 2020 года №40-1
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 31 декабря 2019 года №37-1
Районный бюджет на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

15) Шаған ауылдық округі – 45 884 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Батыров
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 наурыздағы
№40-1 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 31 желтоқсандағы
№37-1 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы