О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 марта 2020 года № 52-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 марта 2020 года № 6101. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 июля 2022 года № 26-9
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.07.2022 № 26-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Руководителю аппарата Чингирлауского районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Камзаева
Секретарь Чингирлауского районного маслихата Г. Волкогон

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 52-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 6101 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 шілдедегі № 26-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 27.07.2022 № 26-9 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Шыңғырлау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Шыңғырлау аудандық мәслихаты аппаратының басшысына (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Камзаева
Шыңғырлау аудандық мәслихат хатшысы Г. Волкогон