Об утверждении государственного образовательного заказа на дополнительное образование детей по Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 28 октября 2021 года № А-10/547. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2021 года № 25014.
В соответствии с подпунктом 8-4) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей по Акмолинской области.

Ақмола облысы бойынша балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қазандағы № А-10/547 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қарашада № 25014 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-4) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы бойынша балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 01.03.2023 № А-2/69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 01.03.2023 № А-2/69 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің

от 28 октября 2021 года
№ А-10/547
Государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей по Акмолинской области
Сноска. Заказ - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 01.03.2023 № А-2/69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Направление дополнительного образования
Количество обучающихся и (или) воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и (или) воспитанника в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и (или) воспитанника c особыми образовательными потребностями в месяц (тенге)
город
село
город
село
1
Научно-техническое

2021 жылғы 28 қазандағы
№ А-10/547 қаулысымен
бекітілген
Ақмола облысы бойынша балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Тапсырыс жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 01.03.2023 № А-2/69 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қосымша білім беру бағыты
Білім алушылардың және (немесе) тәрбиеленушілердің саны
Бір білім алушыға және (немесе) тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Ерекше білім беруді қажет ететін бір білім алушыға және (немесе) тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
қала
ауыл
қала
ауыл
1
Ғылыми-техникалық