Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 18 ноября 2021 года № А-11/494. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25310
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жарқайың ауданының елді мекендерінде салық салу объектіcінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № А-11/494 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25310 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района" от 28 сентября 2020 года № А-9/272 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8049).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Жарқайың ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Ақмола облысының Жарқайың ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № А-9/272 "Жарқайың ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8049 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаркаинского района Акмолинской области Шонова Б.П.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Жаркаинского района Ж.Хамитов
Приложение
к постановлению
акимата Жаркаинского района
от 18 ноября 2021 года
№ А-11/494
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаркаинского района
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
город Державинск
1

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысының Жарқайың ауданы әкімінің орынбасары Б.П. Шоновқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі Ж.Хамитов
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 18 қарашадағы
№ А-11/494 қаулысына
қосымша
Жарқайың ауданының салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффиценттері
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ бөлу коэффициенті
Державин қаласы
1

улица Вокзальная - 26А, 26Б, 26В, 27, 29, 37, 39, 41, 43, 49, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 89, 91;
1,8
2
улица Вокзальная - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1,65
3
улица Вокзальная - 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67А, 69, 71, 73;
1,3
4
улица Мира - 78, 82;
1,9
5
улица Мира - 74, 76, 80, 84, 88, 89, 92, 93, 93А, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
1,8
6
улица Мира - 19, 21, 23, 25, 27, 28Д, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
1,65
7
улица Мира - 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 131А, 133, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161;
1,5
8
улица Мира - 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
1,25
9
улица Мира - 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 30Д, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
1,3
10
улица Захарова -16, 20, 47, 51, 53, 55;
1,9
11
улица Захарова - 18, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 45;
1,8
12
улица Захарова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1,75
13
улица Захарова - 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 83;
1,5
14
улица Малика Габдуллина - 102, 104, 106, 106Б, 108;
1,95
15
улица Малика Габдуллина - 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 97А 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 108А, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 115, 115А, 116, 117, 118А;
1,8
16
улица Малика Габдуллина -17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58Б, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90;
1,75
17
улица Малика Габдуллина -121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 139, 140, 141, 143, 146;
1,55
18
улица Малика Габдуллина -148, 150, 152, 154, 162;
1,7
19
улица Малика Габдуллина -149, 156, 159, 159А, 160;
1,55
20
улица Малика Габдуллина - 2, 2А, 4, 12, 14, 16, 18;
1,25
21
улица Акпана Укубаева - 82, 84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98,100, 102, 104, 106А, 108, 110;
1,7
22
улица Акпана Укубаева - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 61, 63, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 79Б, 79В, 79Г, 80, 80А, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;

Вокзальная көшесі - 26А, 26Б, 26В, 27, 29, 37, 39, 41, 43, 49, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 89, 91;
1,8
2
Вокзальная көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1,65
3
Вокзальная көшесі - 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67А, 69, 71, 73;
1,3
4
Мир көшесі - 78, 82;
1,9
5
Мир көшесі - 74, 76, 80, 84, 88, 89, 92, 93, 93А, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
1,8
6
Мир көшесі - 19, 21, 23, 25, 27, 28Д, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
1,65
7
Мир көшесі - 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 131А, 133, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161;
1,5
8
Мир көшесі - 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
1,25
9
Мир көшесі - 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 30Д, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
1,3
10
Захаров көшесі -16, 20, 47, 51, 53, 55;
1,9
11
Захаров көшесі - 18, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 45;
1,8
12
Захаров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1,75
13
Захаров көшесі - 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 83;
1,5
14
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 102, 104, 106, 106Б, 108;
1,95
15
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 97А 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 108А, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 115, 115А, 116, 117, 118А;
1,8
16
Мәлік Ғабдуллин көшесі -17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58Б, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90;
1,75
17
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 139, 140, 141, 143, 146;
1,55
18
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 148, 150, 152, 154, 162;
1,7
19
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 149, 156, 159, 159А, 160;
1,55
20
Мәлік Ғабдуллин көшесі - 2, 2А, 4, 12, 14, 16, 18;
1,25
21
Ақпан Үкібаев көшесі - 82, 84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98,100, 102, 104, 106А, 108, 110;
1,7
22
Ақпан Үкібаев көшесі - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 61, 63, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 79Б, 79В, 79Г, 80, 80А, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;

1,75
23
улица Акпана Укубаева - 118, 120, 122, 123,124, 125,126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 147, 149, 151, 153, 156, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171;
1,5
24
улица Акпана Укубаева - 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 14, 15, 15А;
1,25
25
улица Акпана Укубаева - 144;
1,55
26
улица Майкутова - 14, 16, 24, 26, 32, 32А, 36, 38, 44, 46;
1,8
27
улица Майкутова - 2, 2А, 4, 6, 8,10;
1,75
28
улица Майкутова -1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
1,5
29
улица Ниязбаева - 17, 21, 23, 27, 30, 33, 33А, 34, 35, 35Б, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 45А, 45Б, 47;
1,85
30
улица Ленина - 5, 7, 9;
1,8
31
улица Ленина - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
1,75
32
улица Ленина - 17, 19, 21, 23, 40, 42;
1,95
33
улица Ленина - 11, 11А, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
1,8
34
улица Комсомольская - 31, 33, 35, 37, 39;
1,85
35
улица Комсомольская - 17, 21, 23, 25, 29, 41, 45, 47, 49;
1,7
36
улица Комсомольская - 38, 40;
1,9
37
улица Комсомольская - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 42, 44, 46;
1,75
38
переулок Хасенова - 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 40,42, 44, 46, 48, 50;
1,75
39
переулок Северный -17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
1,65
40
переулок Северный - 1, 3, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 16А;
1,15
41
улица Целинная - 1А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 68, 71, 73, 74, 76, 78, 84, 86;
1,65
42
улица Целинная - 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
1,25
43
улица Абая - 13, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56;
1,65
44
улица Пушкина - 36А, 45, 47, 49;
1,9
45
улица Пушкина - 1, 2, 2Б, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 51, 54;
1,75
46
улица Ишимская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 31, 44, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 99А, 99В, 99Г, 100, 101, 102, 104, 106;
1,65
47
улица Ишимская - 101А, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 152, 153, 153А, 154, 155, 169;
1,4
48

1,75
23
Ақпан Үкібаев көшесі - 118, 120, 122, 123,124, 125,126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 147, 149, 151, 153, 156, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171;
1,5
24
Ақпан Үкібаев көшесі - 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 14, 15, 15А;
1,25
25
Ақпан Үкібаев көшесі - 144;
1,55
26
Майкутов көшесі - 14, 16, 24, 26, 32, 32А, 36, 38, 44, 46;
1,8
27
Майкутов көшесі - 2, 2А, 4, 6, 8,10;
1,75
28
Майкутов көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
1,5
29
Ниязбаев көшесі - 17, 21, 23, 27, 30, 33, 33А, 34, 35, 35Б, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 45А, 45Б, 47;
1,85
30
Ленин көшесі - 5, 7, 9;
1,8
31
Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
1,75
32
Ленин көшесі - 17, 19, 21, 23, 40, 42;
1,95
33
Ленин көшесі - 11, 11А, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
1,8
34
Комсомольская көшесі - 31, 33, 35, 37, 39;
1,85
35
Комсомольская көшесі - 17, 21, 23, 25, 29, 41, 45, 47, 49;
1,7
36
Комсомольская көшесі - 38, 40;
1,9
37
Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 42, 44, 46;
1,75
38
Хасенов тұйық көшесі - 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 40,42, 44, 46, 48, 50;
1,75
39
Северный тұйық көшесі -17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
1,65
40
Северный тұйық көшесі - 1, 3, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 16А;
1,15
41
Целинная көшесі - 1А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 68, 71, 73, 74, 76, 78, 84, 86;
1,65
42
Целинная көшесі - 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
1,25
43
Абай көшесі - 13, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55, 56;
1,65
44
Пушкин көшесі - 36А, 45, 47, 49;
1,9
45
Пушкин көшесі - 1, 2, 2Б, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 51, 54;
1,75
46
Ишимская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 31, 44, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 99А, 99В, 99Г, 100, 101, 102, 104, 106;
1,65
47
Ишимская көшесі - 101А, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 152, 153, 153А, 154, 155, 169;
1,4
48