О внесении изменений и дополнения в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № С-70/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 5 марта 2021 года № 7С-2/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 марта 2021 года № 8382
В соответствии со статьями 104, 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № С-70/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8304, опубликовано 15 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 878 204,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 122 411 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 072 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 910 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 724 811,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 963 671,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (-649) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61 906 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58 791 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 58 791 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-143 608,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143 608,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Учесть в районном бюджете свободные остатки бюджетных средств в сумме 144 257,8 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2021 года.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Шортандинского районного маслихата
А.Кожамсеитов
Секретарь Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-2/2

Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-70/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 7С-2/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 наурызда № 8382 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109, 111 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-70/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8304 тіркелген, 2021 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 878 204,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 122 411 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 072 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 910 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 724 811,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 963 671,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-649) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61 906 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58 791 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 58 791 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-143 608,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143 608,8 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 11-1 тармағымен толықтырылсын:
"11-1. 2021 жылдың 1 қаңтарында қалыптасқан жағдай бойынша аудандық бюджетте 144 257,8 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А.Кожамсеитов
Шортанды аудандық мәслихатының хатшысы Г.Садвокасова
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық
мәслихатының

188687,8
002
Программа занятости
72397
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39117
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29064
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
843
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15369
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31897,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57157,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57157,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26168,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
306
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12978
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
15445
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2260
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
660542,6
1
Жилищное хозяйство
266289
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2778
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2778
467
Отдел строительства района (города областного значения)
263511
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
262636
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
875
2
Коммунальное хозяйство
331703,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37108
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
37108
467
Отдел строительства района (города областного значения)
294595,1
005
Развитие коммунального хозяйства
6399
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
288196,1
3
Благоустройство населенных пунктов
62550,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

188687,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
72397
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39117
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29064
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
843
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15369
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31897,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57157,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57157,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26168,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
306
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12978
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15445
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2260
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
660542,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
266289
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2778
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2778
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
263511
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
262636
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
875
2
Коммуналдық шаруашылық
331703,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37108
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
37108
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
294595,1
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
6399
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
288196,1
3
Елді мекендерді абаттандыру
62550,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

11500
на благоустройство Пригородного сельского округа
500
на благоустройство Дамсинского сельского округа
3200
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бектау
1000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бозайгыр
2000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Дамсинского сельского округа
1500
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Шортанды
3000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Пригородного сельского округа
500
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
700
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа
720
на содержание аппарата Дамсинского сельского округа
4457,7
на содержание аппарата Пригородного сельского округа
235
на приобретение служебного автомобиля для акимата Новокубанского сельского округа
2500

11500
Пригородный ауылдық округін абаттандыруға
500
Дамса ауылдық округін абаттандыруға
3200
Бектау ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1000
Бозайғыр ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1500
Шортанды кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3000
Пригородный ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
500
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
700
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
720
Дамса ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
4457,7
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
235
Новокубанка ауылдық округінің әкімдігіне қызметтік автомобиль сатып алуға
2500