О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 12 марта 2021 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 марта 2021 года № 8126
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7885, опубликованное 31 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
затраты - цифры "19617,0" заменить цифрами "20181,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-564,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "564,9";
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "564,9".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата, после его официального опубликования.

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 33 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 8126 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7885 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшасында:
шығындар - "19617,0" сандары "20181,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-564,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" саны "564,9" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "564,9" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.