О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Капшагай
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 2 марта 2021 года № 3-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 марта 2021 года № 5897
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Капшагай.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Капшагай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Капшагай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Капшагайского городского маслихата "По экономике, бюджету и аграрным вопросам".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Е. Кашаганов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата С. Нурсолтанова

Қапшағай қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 2 наурыздағы № 3-10 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 17 наурызда № 5897 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. "Қапшағай қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қапшағай қаласы мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қапшағай қалалық мәслихатының "Экономика, бюджет және аграрлық мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Е. Кашаганов
Қапшағай қалалық маслихатының
хатшысы С. Нурсолтанова