Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в Ескельдинском районе
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 15 ноября 2021 года № 267. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2021 года № 25184
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескелді ауданында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 267 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 17 қарашада № 25184 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Ескельдинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ескельдинского района Алматинской области Ахметова Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Ескельдинского района Р. Али
Приложение к постановлению акимата Ескельдинского района от 15 ноября 2021 года № 267
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Ескельдинского района
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
село Абай

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ескелді ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысының Ескелді ауданы әкімінің орынбасары Е. Ахметовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданының әкімі Р. Али
Ескелді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 қарашадағы № 267 қаулысына қосымша
Ескелді ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекендерде салық салу объектісінің
орналасқан жері
Аймаққа бөлу
коэффициенті
1
Абай ауылы