О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 28 ноября 2018 года № 40-245 "О повышении ставок земельного налога по Ескельдинскому району
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 2 декабря 2021 года № 19-64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25691. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 21 сентября 2023 года № 11-36
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 21.09.2023 № 11-36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога по Ескельдинскому району" от 28 ноября 2018 года № 40-245 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4916) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. На основании проектов (схем) зонирование земель проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по Ескельдинскому району на 40 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс).".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "Обеспечивающей земельные вопросы, сельское хозяйство и работы по охране природы".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов

Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 40-245 "Ескелді ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 19-64 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 9 желтоқсанда № 25691 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 11-36 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 21.09.2023 № 11-36 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 28 қарашадағы № 40-245 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4916 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде, Ескелді ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 40 пайызға жоғарлатылсын.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жер мәселелері, ауылшаруашылығы және табиғатты қорғау жұмыстарын қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Сатанов