Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Илийского района
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 27 августа 2021 года № 11-37. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2021 года № 24344
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Илийский районный маслихат РЕШИЛ:

Іле ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схема), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 11-37 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 14 қыркүйекте № 24344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Илийского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Илийского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Илийского районного маслихата "Об утверждении территориальных границ зонирования и поправочных коэффициентов базовых ставок платы за земельные участки Илийского района" от 18 апреля 2012 года № 6-28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2-10-162).

1. Іле ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схема) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Іле ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенттері мен елді мекендердегі аймақтардың шекараларын бекіту туралы" 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 6-28 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2-10-162 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.