Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Уйгурского района
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 17 ноября 2021 года № 7-15-72. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25328
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:

Ұйғыр ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларынатүзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 7-15-72 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 23 қарашада № 25328 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Уйгурского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Уйгурского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решениеУйгурского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Уйгурского района" от 02 октября 2012 года №10-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2165).

1. Ұйғыр ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ұйғыр ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 02 қазандағы №10-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2165 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Уйгурского районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению маслихата от 17 ноября 2021 года № 7-15-72
Проект (схема) зонирования земель Уйгурского района
Приложение 2 к решению маслихата
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Уйгурского района
Номер
зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
2
3
4
1
I
Село Бахар: 010 кадастровый квартал: ограничена с севера улицами Достык и Назгум, с востока улицей Тын, с юга улицей Ю.Раджибаева, с запада улицей И.Бахтия.
1,5
2
Село Сумбе: 022 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Б.Момышулы, с востока улицей Кажымуқан, с юга автодорогой Шонжы-Шошанай, с запада улицей Ш.Уалиханова;
023 кадастровый квартал: ограничена с севера автодороги Шонжы-Шошанай, с востока улицей Каракул Татанулы, с юга улицей М.Ауезова, с запада улицей С.Сейфуллина;
024 кадастровый квартал: вдоль улицы К.Баекеева.
3
Село Большой Аксу: 040, 041 кадастровые кварталы: ограничена с севера улицей М.Гожамярова, с востока улицей Л.Муталип, с юга улицами А.Маматбакиева и Г.Садвакасова, с запада улицей Сайдуллаева.
4
Село Долайты: 042 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей С.Литфуллин, с востока улицами А.Розыбакиева и И.Джалилова, с юга улицей А.Даутова, с запада улицей Б.Мординова.
5
Село Ширин: 013 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Бахар, с востока улицей Жаңа курылыс, с юга улицей Жастар, с запада улицей Бостан.
6
Село Кырғызсай: 032 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей С.Аюпова, с востока улицей Райымбек, с юга улицами И.Десятова и О.Жандосова, с запада улицей С.Палуан.
7
Село Тигермен: 052 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Шарғын Алгазы, с востока улицей И.Муллашева, с юга улицей А.Розыбакиева, с запада улицей М.Палтушева.
8
Село Малый Аксу: 036 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Шарипова, с востока улицей Новостройка, с юга улицей А.Палтаева, с запада улицей О.Мухамади.
9
Село Ават: 048 кадастровый квартал: ограничена с севера улицами И.Искандерова и Тауелсиздик, с востока улицей Т.Сопиева, с юга улицей Х.Зайнаудинова, с запада улицами Бозумбай и Р.Ганиева.
10
Село Шарын: 001, 002 кадастровые кварталы: ограничена с севера улицами С.Елебаева и Ж.Жабаева, с востока улицами Н.Закирьярова и А.Алахунова, с юга улицами Т.Мадалиева и Алишер Новаи, с запада улицей Тастак.
11
II
Село Актам: 058 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Гулистан, с востока улицей С.Палуан, с юга улицей М.Ауезова, с запада улицей Б.Мухамади.
1,4
12
Село Таскарасу: 006 кадастровый квартал: ограничена с севера улицами Новая и Д.Конаева, с востока улицами И.Панфилова, Акниет и Жасканат, с юга улицей Жас отау, с запада улицами Л.Емелева и Токаш Бокина.
13
Село Кетпен: 071 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей А.Сабырбекова, с востока улицами Р.Зайнапова и Б.Калабаева, с юга улицей С.Мамирова, с запада улицами З.Исламова, Назгум и К.Ауелбекова.
14
Село Шошанай: 028 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Жана, с востока улицами Г.Муратбаева и Ш.Айманова, с юга улицей Токаш Бокина, с запада улицей А.Молдагулова.
15
Село Узынтам: 053 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Байтерек, с востока улицей Тауелсиздик, с юга улицей Тауелсиздик, с запада улицей Достык.
16
Село Дардамты: 065 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Райымбек, с востока улицами И.Мустапаева и Гагарина, с юга улицей Достык, с запада улицей Жамбыл.
17
Село Сункар: 068 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Жастар, с востока улицей Р.Алдешбаева, с юга улицей Н.Қараева, с запада улицей Т.Таубалдиева.
18
Село Рахат: 033 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Карадала, с востока улицей Мектеп, с юга улицей Кокжиек, с запада улицей Самурык.
19
Село Малый Дихан: 076 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей И.Тохтахунова, с востока улицей Кыр жолы, с юга улицей Д.Конаева, с запада улицей С.Аралбаева.
20
III
Село Ардолайты: 061 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Амангелди, с востока улицей Ш.Абдрахманова, с юга улицей М.Ауезова, с запада улицей А.Розыбакиева.
1,3
21
Село Кепебулак: 074 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Сағабаева, с востока улицей Ажибек Танкул, с юга улицей Ажибек Танкул, с запада улицей Сагабаева.
22
Село Калжат: 081 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Жастар, с востока улицами Ачал и Ашым Касым, с юга улицей О.Сайдуллаева, с запада улицами И.Искандерова, Ю.Ильяс и Жамбыл.
23
Село Большой Дихан: 078 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Кенес, с востока улицей И.Бахтия, с юга улицей А.Сабирова, с запада улицами Ж.Жабаева и Мектеп.
24
Село Добын: 062 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Тохтибакеева, с востока улицей Жаппарова, с юга улицей Жаппарова, с запада улицей Жибек жолы.
25
Село Достык: 044 кадастровый квартал: вдоль улицы Новая
26
I
Село Шонжы: 016 кадастровый квартал: южнее улицы Астана, западнее улицы Назугума, севернее улицы Ашим Арзиева восточнее улицы Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиева;
017 кадастровый квартал: южнее улицы Тауелсиздик, западнее улицы Әл-Фараби, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Назугума;
018 кадастровый квартал: южнее улицы Безназвания, западнее улицы Кадырова, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Әл-Фараби;
019 кадастровый квартал: южнее улицы Абая, западнее улицы Мұқағали Мақатаева, севернее улицы Ашим Арзиева восточнее улицы Кадырова;
020 кадастровый квартал: южнее улицы Ашим Арзиева, западнее улицы Әл-Фараби, севернее улицы Нысанбаева, восточнее улицы Онгарова;
021 кадастровый квартал: южнее улицы А.Арзиева, западнее улицы Мұқағали Мақатаева, севернее улицы Нысанбаева, восточнее улицы Әл-Фараби
1,5
II
016 кадастровый квартал: южнее улицы Астана, западнее улицы Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиева, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Умушфайв;
018 кадастровый квартал: южнее улицы Тауелсиздик, западнее улицы Кадырова, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Әл-Фараби;
019 кадастровый квартал: южнее улицы Астана, западнее улицы Мұқағали Мақатаева, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Кадырова;
020 кадастровый квартал: южнее улицы А.Арзиева, южнее улицы Нысанбаева, западнее улицы Әл-Фараби, севернее улицы Онгарова, восточнее по дренажному каналу;
021 кадастровый квартал: южнее улицы Е.Нысанбаева, западнее улицы Мұқағали Мақатаева, севернее улицы О.Айнабекова, восточнее улицы Әл-Фараби.
1,2
III
016 кадастровый квартал: южнее автотрассы Алматы-Кокпек-Коктал-Жаркент, западнее улицы Умушфайва и Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиева, севернее улицы Ашим Арзиева и Астана, восточнее автотрассы Алматы-Кокпек-Коктал-Жаркент;
017 кадастровый квартал: южнее автотрассы Алматы-Кокпек-Коктал-Жаркент, западнее улицы Әл-Фараби, севернее улицы Тауелсиздик, восточнее улицы Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиев;
018 кадастровый квартал: южнее северной стороны населенного пункта, западнее улицы Кадырова, севернее улицы Ашим Арзиева и Егемендик, восточнее улицы Әл-Фараби;
019 кадастровый квартал: южнее северной стороны населенного пункта, западнее восточней стороны населенного пункта, севернее улицы Ашим Арзиева, восточнее улицы Кадырова;
020 кадастровый квартал: южнее улицы Ашим Арзиева, западнее улицы Әл-Фараби, севернее автотрассы Алматы-Калжат, восточнее автотрассы Алматы-Калжат;
021 кадастровый квартал: южнее улицы Ашим Арзиева, западнее восточной стороны населенного пункта, севернее автотрассы Алматы-Калжат, восточнее улицы Әл-Фараби
1,0

4. Осы шешім оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының хатшысы Н. Есжан
2021 жылғы 17 қарашадағы № 7-15-72 шешіміне 1-қосымша
Ұйғыр ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Мәслихат шешіміне 2-қосымша
Ұйғыр ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
1
2
3
4
1
I
Бахар ауылы: 010 кадастрлық кварталы: солтүстігі Достық және Назгум көшелерімен, шығысы Тың көшесімен, оңтүстігі Ю.Раджибаев көшесімен, батысы И.Бахтия көшесімен шектеледі.
1,5
2
Сүмбе ауылы: 022 кадастрлық кварталы: солтүстігі Б.Момышұлы көшесімен, шығысы Қажымұқан көшесімен, оңтүстігі Шонжы-Шошанай автожолымен, батысы Ш.Уалиханов көшесімен шектеледі;
023 кадастрлық кварталы: солтүстігі Шонжы-Шошанай автожолымен, шығысы Қарақұл Татанұлы көшесімен, оңтүстігі М.Әуезов көшесімен, батысы С.Сейфуллин көшесімен шектеледі;
024 кадастрлық кварталы: Қ.Баекеев көшесі бойымен.
3
Үлкен Ақсу ауылы: 040, 041 кадастрлық кварталы: солтүстігі М.Гожамяров көшесімен, шығысы Л.Муталип көшесімен, оңтүстігі А.Маматбакиев және Г.Садвакасов көшелерімен, батысы Сайдуллаев көшесімен шектеледі.
4
Долайты ауылы: 042 кадастрлық кварталы: солтүстігі С.Литфуллин көшесімен, шығысы А.Розыбакиев және И.Джалилов көшелерімен, оңтүстігі А.Даутов көшесімен, батысы Б.Мординов көшесімен шектеледі.
5
Шырын ауылы: 013 кадастрлық кварталы: солтүстігі Бахар көшесімен, шығысы Жаңа құрылыс көшесімен, оңтүстігі Жастар көшесімен, батысы Бостан көшесімен шектеледі.
6
Қырғызсай ауылы: 032 кадастрлық кварталы: солтүстігі С.Аюпов көшесімен, шығысы Райымбек көшесімен, оңтүстігі И.Десятов және О.Жандосов көшелерімен, батысы С.Палуан көшесімен шектеледі.
7
Тиірмен ауылы: 052 кадастрлық кварталы: солтүстігі Шарғын Алғазы көшесімен, шығысы И.Муллашев көшесімен, оңтүстігі А.Розыбакиев көшесімен, батысы М.Палтушев көшесімен шектеледі.
8
Кіші Ақсу ауылы: 036 кадастрлық кварталы: солтүстігі Шарипов көшесімен, шығысы Новостройка көшесімен, оңтүстігі А.Палтаев көшесімен, батысы О.Мухамади көшесімен шектеледі.
9
Ават ауылы: 048 кадастрлық кварталы: солтүстігі И.Искандеров және Тәуелсіздік көшелерімен, шығысы Т.Сопиев көшесімен, оңтүстігі Х.Зайнаудинов көшесімен, батысы Бозумбай және Р.Ганиев көшелерімен шектеледі.
10
Шарын ауылы: 001, 002 кадастрлық кварталы: солтүстігі С.Елебаев және Жамбыл Жабаев көшелерімен, шығысы Н.Закирьяров және А.Алахунов көшелерімен, оңтүстігі Т.Мадалиев және Алишер Новаи көшесімен, батысы Тастақ көшесімен шектеледі.
11
II
Ақтам ауылы: 058 кадастрлық кварталы: солтүстігі Гулистан көшесімен, шығысы С.Палуан көшесімен, оңтүстігі М.Әуезов көшесімен, батысы Б.Мухамади көшесімен шектеледі.
1,4
12
Тасқарасу ауылы: 006 кадастрлық кварталы: солтүстігі Новая және Д.Қонаев көшелерімен, шығысы И.Панфилов, Ақниет және Жасқанат көшелерімен, оңтүстігі Жас отау көшесімен, батысы Л.Емелев және Тоқаш Бокин көшелерімен шектеледі.
13
Кетпен ауылы: 071 кадастрлық кварталы: солтүстігі А.Сабырбеков көшесімен, шығысы Р.Зайнапов және Б.Қалабаев көшелерімен, оңтүстігі С.Мамиров көшесімен, батысы З.Исламов, Назгум және К.Ауелбеков көшелерімен шектеледі.
14
Шошанай ауылы: 028 кадастрлық кварталы: солтүстігі Жаңа көшесімен, шығысы Ғ.Мұратбаев және Ш.Айманов көшелерімен, оңтүстігі Тоқаш Бокин көшесімен, батысы Ә.Молдағұлова көшесімен шектеледі.
15
Ұзынтам ауылы: 053 кадастрлық кварталы: солтүстігі Бәйтерек көшесімен, шығысы Тәуелсіздік көшесімен, оңтүстігі Тәуелсіздік көшесімен, батысы Достық көшесімен шектеледі.
16
Дардамты ауылы: 065 кадастрлық кварталы: солтүстігі Райымбек көшесімен, шығысы И.Мустапаев және Гагарин көшелерімен, оңтүстігі Достық көшесімен, батысы Жамбыл көшесімен шектеледі.
17
Сұңқар ауылы: 068 кадастрлық кварталы: солтүстігі Жастар көшесімен, шығысы Р.Алдешбаев көшесімен, оңтүстігі Н.Қараев көшесімен, батысы Т.Таубалдиев көшесімен шектеледі.
18
Рахат ауылы: 033 кадастрлық кварталы: солтүстігі Қарадала көшесімен, шығысы Мектеп көшесімен, оңтүстігі Көкжиек көшесімен, батысы Самұрық көшесімен шектеледі.
19
Кіші Диқан ауылы: 076 кадастрлық кварталы: солтүстігі И.Тохтахунов көшесімен, шығысы Қыр жолы көшесімен, оңтүстігі Д.Қонаев көшесімен, батысы С.Аралбаев көшесімен шектеледі.
20
III
Ардолайты ауылы: 061 кадастрлық кварталы: солтүстігі Амангелді көшесімен, шығысы Ш.Абдрахманов көшесімен, оңтүстігі М.Әуезов көшесімен, батысы А.Розыбакиев көшесімен шектеледі.
1,3
21
Кепебұлақ ауылы: 074 кадастрлық кварталы: солтүстігі Сағабаев көшесімен, шығысы Әжібек Танқұл көшесімен, оңтүстігі Әжібек Танқұл көшесімен, батысы Сағабаев көшесімен шектеледі.
22
Қалжат ауылы: 081 кадастрлық кварталы: солтүстігі Жастар көшесімен, шығысы Ачал және Ашым Қасым көшелерімен, оңтүстігі О.Сайдуллаев көшесімен, батысы И.Искандеров, Ю.Ильяс және Жамбыл көшелерімен шектеледі.
23
Үлкен Диқан ауылы: 078 кадастрлық кварталы: солтүстігі Кеңес көшесімен, шығысы И.Бахтия көшесімен, оңтүстігі А.Сабиров көшесімен, батысы Ж.Жабаев және Мектеп көшелерімен шектеледі.
24
Добын ауылы: 062 кадастрлық кварталы: солтүстігі Тохтибакеев көшесімен, шығысы Жаппаров көшесімен, оңтүстігі Жаппаров көшесімен, батысы Жібек жолы көшесімен шектеледі.
25
Достық ауылы: 044 кадастрлық кварталы: Жаңа көшесі бойымен.
26
I
Шонжы ауылы:
016 кадастрлық кварталы: Астана көшесінің оңтүстігі, Назугум көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиев көшесінің шығысы;
017 кадастрлық кварталы: Тәуелсіздік көшесінің оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Назугум көшесі шығысы;
018 кадастрлық кварталы: аты жоқ көшенің оңтүстігі, Қадыров көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы;
019 кадастрлық кварталы: Абай көшесінің оңтүстігі, Мұқағали Мақатаев көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Қадыров көшесінің шығысы;
020 кадастрлық кварталы: Ашим Арзиев көшесінің оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің батысы, Нысанбаев көшесінің солтүстігі, Оңғаров көшесінің шығысы;
021 кадастрлық кварталы: Ашим Арзиев көшесінің оңтүстігі, Мұқағали Мақатаев көшесінің батысы, Нысанбаев көшесінің солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы
1,5
II
016 кадастрлық кварталы: Астана көшесінің оңтүстігі, Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиев көшесінің батысы, Ашим Арзиев солтүстігі, Умушфайв көшесінің шығысы;
018 кадастрлық кварталы: Тәуелсіздік көшесінің оңтүстігі, Кадыров көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы;
019 кадастрлық кварталы: Астана көшесінің оңтүстігі, Мұқағали Мақатаев көшесінің батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Кадыров көшесінің шығысы;
020 кадастрлық кварталы: Ашим Арзиева көшесінің оңтүстігі, Нысанбаев көшесінің оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы, Оңғаров көшесінің солтістігі, дренажды каналдың шығысы;
021 кадастрлық кварталы: Е.Нысанбаев көшесінің оңтүстігі, Мұқағали Мақатаев көшесінің батысы, О.Айнабеков көшесінің соңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы
1,2
III
016 кадастрлық кварталы: Алматы-Көкпек-Көктал-Жаркент автотрассасының оңтүстігі, Умушфайв және Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиев көшесінің шығысы, Ашим Арзиев және Астана көшесінің соңтүстігі, Алматы-Көкпек-Көктал-Жаркент автотрассасының шығысы;
017 кадастрлық кварталы: Алматы-Көкпек-Көктал-Жаркент автотрассасының оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы, Тәуелсіздік көшесінің солтүстігі, Ақжолтай Тұрдалыұлы Мамбеталиев көшесінің шығысы;
018 кадастрлық кварталы: елді мекеннің солтүстік-оңтүстігіне қарай, Қадыров көшесінің шығысы, Ашим Арзиев және Егемендік көшесінің солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы;
019 кадастрлық кварталы: елді мекеннің солтүстік-оңтүстігіне қарай, елді мекеннің шығыс-батысы, Ашим Арзиев көшесінің солтүстігі, Қадыров көшесінің шығысы,
020 кадастрлық кварталы: Ашим Арзиев көшесінің оңтүстігі, Әл-Фараби көшесінің батысы, Алматы-Қалжат автотрассасының солтүстігі, Алматы-Қалжат автотрассасының шығысы;
021 кадастровый квартал: Ашим Арзиев көшесінің оңтүстігі, елді мекеннің шығыс-батысы, Алматы-Қалжат автотрассасының солтүстігі, Әл-Фараби көшесінің шығысы
1,0