О внесении изменений в решение Алматинской области Кегенского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 46-154 "О бюджете Кегенского района на 2021-2023 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 19 ноября 2021 года № 19-67. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25572
Алматинской области Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 46-154 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5853) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 7 996 256 тысяч тенге;
налоговые поступления 532 312 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 266 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 12 004 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7 449 674 тысячи тенге;
2) затраты 8 054 153 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 185 783 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 205 649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 19 866 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46-154 "Кеген ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 19-67 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 6 желтоқсанда № 25572 болып тіркелді
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46-154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5853 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 996 256 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 532 312 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 266 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 12 004 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 449 674 мың теңге;
2) шығындар 8 054 153 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 185 783 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 205 649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 19 866 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 243 680 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 243 680 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 205 649 тысяч тенге;
погашение займов 29 904 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 67 935 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года
Секретарь Кегенского районного маслихата Т. Әлімбай

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 243 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 243 680 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 205 649 мың теңге;
қарыздарды өтеу 29 904 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 67 935 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының хатшысы Т. Әлімбай