О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 963 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 19 марта 2021 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 19 марта 2021 года № 159. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктами 2) и 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстана от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 21 января 2021 года № 02-01-04/41, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 963 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 185 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 159 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1 бабының 2) және 3) тармақшаларына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының 2021 жылғы 21 қаңтардағы № 02-01-04/41 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 963 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях города Шымкент" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 75, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 19 декабря 2019 года) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

1. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 963 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 75 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 19 желтоқсанда электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А.Саттыбаева.

2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А.Сәттібаевқа жүктелсін.