О признании утратившим силу решения Шуского районного маслихата от 17 ноября 2017 года 19-2 "Об утверждании Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 30 декабря 2021 года № 20-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26289
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шуского районного маслихата "Об утверждании Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 17 ноября 2017 года 19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3616).
2. Настоящее решение вводится в действие по истеченнии десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шуского
районного маслихата Ж. Абенов

Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қарашадағы № 19-2 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып таңылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 20-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26289 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін -өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шу аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып таңылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 17 қарашадағы № 19-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3616 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Шу ауданының
мәслихат хатшысы Ж. Абенов