О внесении изменений в решение Карагандинского областного маслихата от 10 декабря 2020 года № 588 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 25 июня 2021 года № 80. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23387
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" от 10 декабря 2020 года № 588 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21880) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 504636214 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 84872316 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7951983 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 26019 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 411785896 тысяч тенге;
2) затраты – 492120699 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2271761 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 8998732 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6726971 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20000000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 20000000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9756246 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9756246 тысяч тенге:
поступление займов – 11741847 тысяч тенге;
погашение займов – 7177933 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5192332 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить на 2021 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) Корпоративный подоходный налог:
Актогайского района – 27 процентов, города Караганды - 50 процентов, города Темиртау – 75 процента, Абайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Шахтинск – по 100 процентов;
2) индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
города Балхаш – 47 процентов, городов Жезказган, Караганды, Темиртау – по 50 процентов, Нуринского района – 74 процента, Жанааркинского, Каркаралинского районов – по 75 процентов, Актогайского района – 76 процентов, Бухар-Жырауского района – 78 процентов, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Каражал, Приозерск, Сарань - по 80 процентов, Абайского района – 96 процентов, города Шахтинск – 97 процентов, города Сатпаев – 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 588 "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 маусымдағы № 80 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23387 болып тіркелді
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 588 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21880 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 504636214 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 84872316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7951983 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 26019 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 411785896 мың теңге;
2) шығындар – 492120699 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2271761 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8998732 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6726971 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20000000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 20000000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 9756246 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9756246 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 11741847 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7177933 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5192332 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) Корпоративік табыс салығы бойынша:
Ақтоғай ауданына – 27 пайыз, Қарағанды қаласына - 50 пайыз, Теміртау қаласына – 75 пайыз, Абай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Балқаш қаласына – 47 пайыз, Жезқазған, Қарағанды, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Нұра ауданына – 74 пайыз, Жана-Арқа, Қарқаралы аудандарына – 75 пайыздан, Ақтоғай ауданына – 76 пайыз, Бұқар-Жырау ауданына – 78 пайыз, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Қаражал, Приозерск, Саран қалаларына - 80 пайыздан, Абай ауданына – 96 пайыз, Шахтинск қаласына – 97 пайыз, Сәтбаев қаласына – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

3) по социальному налогу:
города Балхаш – 45 процентов, города Караганды – 48 процентов, городов Жезказган, Темиртау – по 50 процентов, Улытауского района – 74 процента, Осакаровского района – 76 процентов, Шетского района – 78 процентов, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского районов, городов Каражал, Приозерск, Сарань - по 80 процентов, Абайского района, города Шахтинск – по 97 процентов, города Сатпаев – 100 процентов;
4) по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет -100 процентов.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2021 год в сумме 326500 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Т. Утеубаев
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение 1
к решению
Карагандинского областного
маслихата

3) әлеуметтік салық бойынша:
Балқаш қаласына – 45 пайыз, Қарағанды қаласына – 48 пайыз, Жезқазған, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Ұлытау ауданына – 74 пайыз, Осакаровка ауданына – 76 пайыз, Шет ауданына – 78 пайыз, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра аудандарына, Қаражал, Приозерск, Саран қалаларына – 80 пайыздан, Абай ауданына, Шахтинск қаласына – 97 пайыздан, Сәтбаев қаласына – 100 пайыз;
4) өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке -100 пайыз.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 326500 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және ресми жариялануға жатады.
Сессия төрағасы Т. Утеубаев
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының

1 199 928
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 704 595
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
208 190
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 107 010
261
Управление образования области
2 962 158
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 378 709
037
Социальная реабилитация
253 910
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
329 539
2
Социальная помощь
1 122 757
256
Управление координации занятости и социальных программ области
992 883
003
Социальная поддержка инвалидов
992 883
261
Управление образования области
129 874
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
129 874
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
9 619 681
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 377 015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
238 692
007
Капитальные расходы государственного органа
719
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
148
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
116 875
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
26 956
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
65 065
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
223 070
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 705 490
263
Управление внутренней политики области
31 153
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
31 153
270
Управление по инспекции труда области
211 513
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

1 199 928
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 704 595
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
208 190
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 107 010
261
Облыстың білім басқармасы
2 962 158
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 378 709
037
Әлеуметтік сауықтандыру
253 910
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
329 539
2
Әлеуметтiк көмек
1 122 757
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
992 883
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
992 883
261
Облыстың білім басқармасы
129 874
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
129 874
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
9 619 681
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 377 015
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
238 692
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
719
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
148
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
116 875
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
26 956
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
65 065
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
223 070
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 705 490
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
31 153
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
31 153
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
211 513
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5 693
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
929 107
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 481 365
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
200 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 659 585
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
132 025
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 583 602
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
135 612
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
9 115
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)
9 408
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
191 445
020
Развитие объектов сельского хозяйства
191 445
719
Управление ветеринарии области
2 228 254
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
225 063
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
44 290
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
66 914
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
139 607
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
20 100
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
137 668
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 374 033
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 561
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

5 693
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
929 107
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 481 365
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
200 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 659 585
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
132 025
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 583 602
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
135 612
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
9 115
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)
9 408
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
191 445
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
191 445
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 228 254
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
225 063
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
44 290
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
66 914
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
139 607
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
20 100
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
137 668
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 374 033
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 561
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

27 000
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
49 915
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
49 915
9
Прочие
2 031 632
253
Управление здравоохранения области
152 367
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 367
257
Управление финансов области
342 286
012
Резерв местного исполнительного органа области
326 500
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
15 786
261
Управление образования области
933 507
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
933 507
285
Управление физической культуры и спорта области
130 000
053
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
130 000
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
430 167
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
430 167
727
Управление экономики области
43 305
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
43 305
14
Обслуживание долга
3 266 252
1
Обслуживание долга
3 266 252
257
Управление финансов области
3 266 252
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
3 260 311
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
5 941
15
Трансферты
92 864 929
1
Трансферты
92 864 929
257
Управление финансов области
92 864 929
007
Субвенции
78 159 816
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
673 811
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
14 031 302
III. Чистое бюджетное кредитование

27 000
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
49 915
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
49 915
9
Басқалар
2 031 632
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
152 367
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
152 367
257
Облыстың қаржы басқармасы
342 286
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
326 500
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
15 786
261
Облыстың білім басқармасы
933 507
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
933 507
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
130 000
053
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
130 000
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
430 167
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
430 167
727
Облыстың экономика басқармасы
43 305
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
43 305
14
Борышқа қызмет көрсету
3 266 252
1
Борышқа қызмет көрсету
3 266 252
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 266 252
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
3 260 311
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5 941
15
Трансферттер
92 864 929
1
Трансферттер
92 864 929
257
Облыстың қаржы басқармасы
92 864 929
007
Субвенциялар
78 159 816
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
673 811
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
14 031 302
III. Таза бюджеттік кредиттеу

1 450 946
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 309 577
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
141 369
Управление физической культуры и спорта области
1 359 912
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
1 098 969
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
130 943
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
130 000
Управление здравоохранения области
3 520 274
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
713
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
606 991
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
2 279 628
На пропаганду здорового образа жизни
39 842
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
188 106
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
48 355
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
204 272
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 367
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 344 763
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
2 344 763
Управление образования области
49 321 034
На увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования
4 179 053
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций дошкольного образования
42 963
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
680 247
На реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
2 095 297
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых

1 450 946
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 309 577
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
141 369
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 359 912
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 098 969
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
130 943
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
130 000
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 520 274
Медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне
713
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
606 991
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
2 279 628
Саламатты өмір салтын насихаттауға
39 842
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
188 106
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
48 355
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
204 272
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
152 367
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 344 763
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
2 344 763
Облыстың білім басқармасы
49 321 034
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
4 179 053
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
42 963
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
680 247
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
2 095 297
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға

26 416 833
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
8 392 323
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования
454 042
На доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования
2 064
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
22 538
На приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
2 483 943
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
2 491 348
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
423 941
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
56 196
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
659 506
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
920 740
Управление координации занятости и социальных программ области
9 979 818
На выплату государственной адресной социальной помощи
2 538 677
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
93 818
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 838 844
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
65 065
На развитие рынка труда
2 383 164
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
3 055 779
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 471
Управление внутренней политики области
5 953
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 953
Управление сельского хозяйства области
8 863 610
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

26 416 833
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
8 392 323
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
454 042
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесі үшін қосымша ақы төлеуге
2 064
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
22 538
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға
2 483 943
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
2 491 348
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
423 941
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
56 196
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
659 506
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
920 740
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 979 818
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
2 538 677
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
93 818
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
1 838 844
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
65 065
Еңбек нарығын дамытуға
2 383 164
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
3 055 779
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
4 471
Облыстың ішкі саясат басқармасы
5 953
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
5 953
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
8 863 610
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге

5 481 365
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
200 000
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
132 025
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 583 602
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
70 495
На субсидирование развития семеноводства
210 000
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
186 123
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 817 231
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 843 971
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 973 260
Управление предпринимательства области
5 262 728
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025"
27 000
На субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов
5 235 728
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
1 255 288
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
933 936
На выплату компенсации за наем (аренду) жилья и жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции
309 346
На выплату надбавок медицинским работникам задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом (COVID-19)
12 006
Аппарат акима области
446 074
На обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
438 169
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
7 905
Целевые трансферты на развитие:
65 844 180
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 164 861
На развитие транспортной инфраструктуры
4 164 861
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

5 481 365
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
200 000
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
132 025
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
2 583 602
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға
70 495
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға
210 000
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
186 123
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 817 231
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
3 843 971
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 973 260
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
5 262 728
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге
27 000
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге
5 235 728
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 255 288
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
933 936
Арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге және олардың тұрғын үй төлемдеріне төлеуге
309 346
(COVID-19) коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлеріне үстемеақылар төлеуге
12 006
Облыс әкімінің аппараты
446 074
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізуге
438 169
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
7 905
Нысаналы даму трансферттері:
65 844 180
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 164 861
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
4 164 861
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

10 357 381
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 364 405
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 691 604
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 058 347
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
243 025
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
31 321 938
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
5 144 601
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 244 602
На развитие газотранспортной системы
8 000 000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
3 620 354
На развитие систем теплоснабжения
8 236 937
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
315 229
На развитие индустриальной инфраструктуры
2 760 215
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
20 000 000
Для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству автомобильных шин
20 000 000
Бюджетные кредиты:
7 387 028
в том числе:
Управление предпринимательства области
366 112
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
366 112
Управление экономики области
1 022 519
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 022 519
Управление сельского хозяйства области
4 400 000
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 600 000

10 357 381
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 364 405
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
6 691 604
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
1 058 347
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
243 025
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
31 321 938
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 144 601
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 244 602
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
8 000 000
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
3 620 354
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
8 236 937
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
315 229
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
2 760 215
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
20 000 000
Автомобиль шиналарын өндіру жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
20 000 000
Бюджеттік кредиттер:
7 387 028
оның ішінде:
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
366 112
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
366 112
Облыстың экономика басқармасы
1 022 519
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 022 519
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 400 000
Жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
2 600 000

Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
1 800 000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 598 397
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 598 397
Приложение 3
к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 25 июня 2021 года
№ 80
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата от 10 декабря
2020 года № 588
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2021 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего

Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
1 800 000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 598 397
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
1 598 397
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2021 жылғы 25
маусымдағы
№ 80
шешіміне 3 қосымша
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 10
желтоқсандағы
№ 588
шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы

85 740 956
в том числе:
Целевые текущие трансферты
27 832 030
Целевые трансферты на развитие
53 676 306
Бюджетные кредиты
4 232 620
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
27 832 030
в том числе:
Управление координации занятости и социальных программ области
8 705 490
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
212 240
На выплату государственной адресной социальной помощи
2 538 677
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 473 697
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 093 241
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 471
На развитие рынка труда
2 383 164
Управление физической культуры и спорта области
74 647
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
70 696
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
3 951
Управление культуры, архивов и документации области
935 873
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
717 804
На ремонт и укрепление материально-технической базы организаций культуры
76 700
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
141 369
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 226 436
На жилищно-коммунальное хозяйство
2 224 309
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2 127
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 036 916
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
8 774 656
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 973 260
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
289 000
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 844 763
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
3 844 763
Аппарат акима области
7 905
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
7 905
Целевые трансферты на развитие:

85 740 956
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
27 832 030
Нысаналы даму трансферттері
53 676 306
Бюджеттік кредиттер
4 232 620
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
27 832 030
оның ішінде:
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 705 490
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
212 240
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
2 538 677
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 473 697
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
2 093 241
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
4 471
Еңбек нарығын дамытуға
2 383 164
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
74 647
Спорт ұйымдарын ұстауға және материалдық-техникалық базасын нығайтуға
70 696
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік мекемелердің медициналық қызметкерлеріне еңбек ақы төлемін арттыруға
3 951
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
935 873
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
717 804
Мәдениет ұйымдарының жөндеуге және материалдық-техникалық базасын нығайтуға
76 700
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
141 369
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 226 436
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
2 224 309
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
2 127
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 036 916
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
8 774 656
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 973 260
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
289 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 844 763
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
3 844 763
Облыс әкімінің аппараты
7 905
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
7 905
Нысаналы даму трансферттері: