Об изменении границ (черты) города Балхаш и Актогайского района Карагандинской области
Совместные постановление акимата Карагандинской области от 22 октября 2021 года № 76/01 и решение Карагандинского областного маслихата от 22 октября 2021 года № 116. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2021 года № 25030
В соответствии с пунктом 3 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2021 года № 486 "Об изменении границ (черты) города Балхаш Карагандинской области" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) города Балхаш и Актогайского района Карагандинской области путем включения в границу (черту) города Балхаш части земель Актогайского района Карагандинской области площадью 8 744 гектаров согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение
к совместному постановлению и
решению
Акимата Карагандинской области

Қарағанды облысы Балқаш қаласы мен Ақтоғай ауданының шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 22 қазандағы № 76/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 қазандағы № 116 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қарашада № 25030 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына, "Қарағанды облысы Балқаш қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 14 шілдедегі №486 қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы жерінің көлемі 8 744 гектар бөлігін Балқаш қаласының шекарасына (шегіне) қосу жолымен Қарағанды облысы Балқаш қаласы мен Ақтоғай ауданының шекаралары (шектері) өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облысы
әкімдігінің