О признании утратившим силу решения 24 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 21 июня 2018 года № 9 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Бухар-Жыраускому району"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 9 марта 2021 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 марта 2021 года № 6248
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение 24 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 21 июня 2018 года № 9 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Бухар-Жыраускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 4858, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 июля 2018 года, в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 28 от 28 июля 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Султангали
Секретарь маслихата А. Әли

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 24 сессиясының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 9 "Бұқар жырау ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 6248 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 24 сессиясының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 9 "Бұқар жырау ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4858 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған, 2018 жылғы 28 шілдеде № 28 аудандық "Бұқар жырау жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Султангали
Мәслихат хатшысы А. Әли