О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 67/534 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 30 апреля 2021 года № 7/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 мая 2021 года № 6333. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 67/534 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21969, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2020 года, в газете "Жаңаарқа" от 16 января 2021 года № 2-3 (10005), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2021 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 8 121 797 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 397 750 тысяч тенге;
неналоговые поступления 47 152 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8 323 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 668 572 тысяч тенге;
2) затраты 9 225 390 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 75 006 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 118 138 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 43 132 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 1 178 599 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 178 599 тысяч тенге:
поступление займов 118 138 тысяч тенге;
погашение займов 43 196 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 103 657 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Н. Орынбасарова
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67/534 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 7/49 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 мамырда № 6333 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №67/534 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 21969 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 31 желтоқсанда, 2021 жылғы 16 қаңтардағы № 2-3 (10005) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2021 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 121 797 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 397 750 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 47 152 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8 323 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 6 668 572 мың теңге;
2) шығындар 9 225 390 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 75 006 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 118 138 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 43 132 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 1 178 599 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 178 599 мың теңге:
қарыздар түсімдері 118 138 мың теңге;
қарыздарды өтеу 43 196 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 103 657 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы Н. Орынбасарова
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов
Жаңаарқа аудандық
мәслихатының